Truvium Vakası

'Forum Meydanı' forumunda taureN tarafından 22 Haziran 2014 tarihinde açılan konu

1. Fotografın altındaki yorumlar adamı çileden çıkartıyor.Truvium nedir? Wacken 2014' e yaptığınız göndermenin.. :) Harun fena giydirmiş bu arada :)

Son düzenleme: 22 Haziran 2014
    Gariban_Kuyumcu bunu beğendi.
  2. Are you who lan diye mesaj yazan adama hindi resmi ile saldırmak az bile. Maciek kardesimin icinden geceni anlıyorum ne diyelim, what can I do sometimes? Bizim memleket böyle, "derdimi anlatacak kadar ingilizce biliyorum" dedi mi birisi o adamdan kaçacaksın, içinde bir Fatih Terim saklanıyordur.

Sownroth, programci_84 ve AykanKK bunu beğendi.
  3. Şu Turkey-Hindi esprisi de gerçekten sıktı ama. Yani ne zaman Türkiye hakkında bir şey olsa bazı beyinsizler bu espriyi yapıyor ve komik olduğunu düşünüyor. Irkçılıktan başka bir şey değil. Kaldı ki bu Maciek, ya Alman ya Polonyalı. İngilizce de öyle magic language falan değil. Kimse bilmek zorunda da değil, bilmemek de insanı cahil yapmaz.

sereftalasci ve Sownroth bunu beğendi.
  4. İngilizce'nin i'sini bilmeyen adamlar bizi böyle yerlerde savunursa hindi resmi falan az kalır, kimse kusura bakmasın.

Gariban_Kuyumcu ve Sownroth bunu beğendi.
  5. Adamlar maslakı yıktı geçti yalniz.
    Catir catir

6. Yemin ediyorum karnıma sancılar geldi gülmekten bu sıcak yaz akşamında çatır çatır saldım metan ı :))

Bu Sayfayı Paylaş