Ayşegül İnci(Eskişehir)

Battle of the bands finali sonuçlandı..

Battle of the bands finali sonuçlandı..

Dereceye girenler,
1. manto
2. sorgespel
3. karatahta
4. aysegül inci

Destek veren herkese teşekkür ederim...

img4538078586e9a.jpg

Kral TV

:arrow: Ayşegül İnci'yi bugün 'Gidenlerin Yarımlığıyla' adlı şarkısıyla Kral Tv deki GENÇROCK programında 23:30 itibariyle izleyebilirsiniz... :!: :!: :!:

arkadaşlar herşeyi bir kenara bırakıp şöyle düşünelim ayşegül kızımızı...türkiye için ii bir yetenek.amatör gruplara bakın bi şöyle saçma sapan adamlar dolu ve bu saçma sapan adamların arasında bir kız olarak sivrildiği kesin.yani demek istediğim şu.bir bayan olarak hemcinslerinden kat kat ii bir sound.ses eğitilir müzik düzelir.ama önemli olan bir bayanın beste yapıp piyasaya girmesi.kimi örnek gösterebilirsiniz bana?irem mi? o güzel bestesi hayalet sevgilimmi? :D ayşegül'cüm "back to the past" grubu olarak Ankaradan çok çok sevgiler gönderioruz ve başarılarının devamını dilioruz.herşey gönliünce olsun.müzikle kal,mutlu kal

BTTP-BASS PLAYER

selamlar tüm müzik sever arkadaşlara ve ayşegül inci'ye.şarkıları güzel tabiki ama bende bazı eksiklikler görüyorum.bunlar çok küçük şeyler burada yazmaya bile değmez.ama asıl önemli olan ayşegül inci'nin kendisini bilmesi ve bildiği yolda sağsalim ilerlemesi.nokia'dan şekilmesinin ne kadar zekice olduğunu sonradan hepimiz gördük.
ben kendisine başarılar diliyorum birkez daha ve yolunda uzun , güzel yıllar diliyorum.

Eskişehir'de tanıdığım kadarıyla çok güzel ve düzgün bir müzisyen Ayşegül. Çalarken hoplayıp zıplaması güzel bir gayret bence. Sonuçta işimiz "Show Business" :)

Pazar görüşmek üzere.
MG

Eskisehirde orduevinin caprazindaki sokagi en az 5 kere gidip gelen muzisyen
ayni turu istiklal caddesinde atsaydi 12 tura denk gelicekti.Sapsari saclari simsiyah giysileri ile ile yilbasi neonlarini andirircasina suzuluyodu sokakta.Yanimdaki arkadasim bak bu gururumuz Ayşegül inci nss'a felan katildi dedi.
tebrik ve takdir ettim

mkazak demiş ki:
Bu arada kameramız pek kaliteli olmadığından sesler çok kaliteli çıkmadı şimdiden özür dileriz...

daha once bende balans'ta bende cekim yapmistim handycam kullandim bide sorun surdan kaynaklaniyo onceki hayvani kolonlara fazla yaklasinca ses cizirtili cikiyo malesef o yuzden artik tecrube ettim ikinci kata cikip ordan cekip yapmak en iyisi
cep telefonuyla bile denedim ikinci kattan cekince sesler daha iyi cikiyo butun olay sahne onundeki kolonlara yaklasmamak gerektigi ;) 8)

ayşegül güzel şeyler yapmaya çalışıyor. yaparken aklındaki ilk şeyin müzik olduğunu biliyorum. eminimki çok başarılı olacak. sevgiler ayşegül

youtubedaki tum performanslarinizi izledim hatta yorum bile yazdim :twisted:

tabi boyle bi tarzin ilk basta sebenem fereha benzetilmesi normal ama ben oyle dusunmuyorum aysegul'un kendine ozgu bi tarzi var

yolunuz acik olsun basarilar dilerim