Amt F1 Pedal Ve G-system

Merhabalar..
G system kullanıcısı olarak AMT F1 pedalını preamp olarak kullanmaktayım.
Bu cihazlar hakkında daha detaylı bilgisi olan arkadaşlar yardımcı olursanız sevinirim

• Konu Sahibi Konu Sahibi
Sorumu maruz görün , konu ile alakalı olmadığından. F1 , Fender Twin modellemesi değil mi? Ve memnun musunuz?
Evet fender kabınını taklıt edıyor çok memnunum.
Şaşırtıcı derecede ufak ve bır o kadarda güzel.
Hatta ılginçtir fender amfıden guzel tonu var(kendı gorusum) :)
Ben sadece in out yaparak g systemı preamplıyorum.
Bu aletler aynı zamanda preamp bılıyorsunuz

Bilgilendirmeniz için teşekkür ederim :) bende arıyorum da böyle bir şey, en güzeli bir bir denemek olacak sanırım.

• Konu Sahibi Konu Sahibi
Bilgilendirmeniz için teşekkür ederim :) bende arıyorum da böyle bir şey, en güzeli bir bir denemek olacak sanırım.
Valla ben 1 ay aradım bu f1 pıyasada bulunmuyor. Artık amfı taşımaktan bel fıtıgı olacaktıK.Ekip hergun isyan edıyordu yettı gari dedim gıttım aldım.
Zuhal muzıkte buldum şansa 1 tane kalmıs.Hatta ellerınde bayagıdır duruyormus sısteme gırmemısler arayıp sordum içimemı doğdu nedır bılmıyorum:)
Verdiğim para helal hoş olsun.
Bi şansını dene derım
zuhalı ara

arkadaşlar konu ile alakalı olmayailir ama birşey sormak istiyorum? amt f1 cabin simulatörü mü yoksa amp. simulatörü mü? bunu behringer ultra g 4x12 cabin simulatörü ile kullanmam verimli olur mu yoksa sadece amt f1 yeterli olur mu

Yanlış anlamadıysam gsystemden f1 e giriş oluyor. Ve f1 den de çıkış alarak kabine falan mı bağlıyorsunuz ?

Geri