Guitarfetish.com 10. Yıl Indirimi

'Elektro Gitarlar' forumunda Sownroth tarafından 24 Haziran 2014 tarihinde açılan konu

1. Bugün mail gelmiş 10. yıl indirimi adına tüm müşterilerine ve takipçilerine %10 indirim yapmakta, haber vereyim dedim. Mailin bir kısmı şöyle:
    ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    To celebrate I'm throwing out a 10% off coupon only to YOU- my customers and subscribers. You won't find this coupon on our site or on our facebook page- this one is just for you.

10% off EVERYTHING* on the site... just enter the code "1010" during checkout. This applies to everything* including sale items, clearance items, blowout items and the like.

Use coupon code "1010" for 10% off SITE-WIDE
    ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Sadece müşterilerime ve takipçilerime demiş ama, herkese geçerlidir muhtemelen. :D e-mail adresi istiyor mu bilmiyorum.

frknkzlyl, Beethoven, CoolDoG ve 1 kişi daha bunu beğendi.
  2. Mart indirimi gibi bir şey yapıyorlardı bu aralar tüm sitede 7% indirim. Ben de kablo vs bakınayım biraz dedim, sonra order pagede baktım ki Turkey'i listeden kaldırmışlar. Aha dedim neden böyle oldu, şöyle cevap verdiler;

Guitarfetish- Hi - Thank you for your email, we regret any inconvenience, at this time Guitarfetish is unable to accept orders to Turkey. Please check back periodically to check for any updates. We appreciate your interest.
    Ben- Can I ask you why you put Turkey out of the list? Because my previous address in my account had Turkey selected. Even an island called Tinian is on that list and I just checked on Wikipedia, it's an island on Pacific Ocean with 3000 people inside it :D
    Guitarfetish- Hi - Thank you for your email, we regret any inconvenience, we received a run of fraudulent transactions out of Turkey, so at this time we cannot accept orders to Turkey. Please check back periodically, to see if this has changed, we appreciate your interest.

Anlayacağınız o ki Türkiye'den dolandırmaya çalışan çok olmuş, Türkiye'ye yollamıyorlar artık.

Sownroth ve timurhantt bunu beğendi.
  3. açıkçası şaşırmadım.

4. Aynen, hevesim kursağımda kaldı, üstelik %15 lik indirimle %7 lik indirimi beraber kullanma hakkı da vermişler, checkout'a gelince patladı elimde.

İlgili vatandaşlarımızı ve ailelerini en içten duygularımla selamlıyorum.

Mustafa İLKER bunu beğendi.
  5. Gfs bence müthiş. Uygun fiyat yüksek performans. Hele Dream 90 manyetiklerine bayılırım. Geçen ay ben de bir kaç sipariş verecektim. Göndermediklerini görünce çok büyük hayal kırıklığı yaşadım.

6. Hiç denemediğim bir site olmasına rağmen üzüldüm. Keşke Türkiye geri gelse

7. Yazili bir toplu dilekce mi yapsak; bakin biz duzgun insanlariz bize gonderin filan diye :(,saka maka tam da ihtiyacim olan birkac parca bakiyordum. Bayagi uzuldum. Benim sanssizligimdan dolayi bence.

Bu Sayfayı Paylaş