Fender Gitarım Ne Kadar Eder

Bu arada saka bi yana sabretmek onemli satarken, ilani koyduktan sonra ilk mesajlarin onemli kismi hep akbabalardan gelir sen gozunu karartip 1000 lira desen 900 lira olmaz mi diyecek terbiyesiz mutlaka cikar, bir de paraya olan ihtiyac acil degil ise bir dukkana birakmak en mantiklisi sana da dert olmaz denemek isteyen olursa orada dener. Bu forumlarin tamamen disinda isleyen bir piyasa da var. Bilhassa Istanbulda...

gitarın fiyatını düşük yazarsanız anlamayan kitle o fiyat üzerinden çok başınızı şişirir. ölü fiyat yazsanız bile anlamaz, ''şu fiyata olur mu ?'' tarzı dönüşler alırsınız. anlayan adam da size neden pahalı olduğuna yönelik tematik bir cevapla indirimini alır.

ne kadar saçma muhabbetler ya :D

bu arada ben satalı bikaç yıl oldu. 2009 son üretimdi sanrm sonra durdu üretimi highway oneların. bence 5000 tl ye sat abi :D öle demesii kolay.. 1800 e koy bekle abi.. iyi şanslar

Ankaradayım hocam da internetten daha kolay alıcı bulunur sanki.vala anlayan adam anlamayan adam bana farketmez.zaten gitarımın ben farkındayım.buraya yazıp sorma nedenim eğer 1200 1300 eder deseydiniz satmaktan vazgeçecektim.

Ankaradayım hocam da internetten daha kolay alıcı bulunur sanki.vala anlayan adam anlamayan adam bana farketmez.zaten gitarımın ben farkındayım.buraya yazıp sorma nedenim eğer 1200 1300 eder deseydiniz satmaktan vazgeçecektim.
Ozaman senin gitar 100 lira eder, oda yaninda yarim ekmek döner birde ayran verirsen :)
Satma kardesim, birak evde yillansin tozlansin cocuklarina birak ama satma :)
Cort yada ne bileyim bir Washburn degil bu, Fender american hem de temiz...
Amma da gaza geldim haaa :)

Yemin ederim, eger ki yakinlarda olsaydin fiyatta anlasir alirdim, hani ihtiyacim yok ama benimde imzamda gördugun strati daha yeni aldim, cok guzel denk geldi yoksa senin bu sattigin modeli sadece köprude H manyetik var diye alacaktim...
Aramizda nerden baksan 3500 km den fazla var :)
Zaten o fiyattan daha ucuza burda yenisini alabiliyorum....
Ahah sen bize ordan getir hocam fenderleri

Kendi fenderini satiryorsun, birde bana ordan getir diyorsun.
Tam sopalik adamsin Meric.
Ne içtin mubarek cuma günü hem de ramazan arifesinde... :)[/QUOTE
Kendi fenderini satiryorsun, birde bana ordan getir diyorsun.
Tam sopalik adamsin Meric.
Ne içtin mubarek cuma günü hem de ramazan arifesinde... :)
Burdaki fender el yakıyo hocam ondan dedim.alırken bi dert satarken bi dert.misal şu fender 1000 lira olsa hiç şeytana uyup satmaya kalkmayacam.

İhityacınız varsa ya da satmayı kafaya koyduysanız satın. Highway ve Special serileri kolay bulunuyor. Yine de piyasa durgun satılmazsa neden satılmadı demeyin. :)

Ben onu bunu bilmem.
Gitarcıyım diyen adamın onlarca gitarı olabilir, ama mutlaka bunlardan bir iki tanesi göz nuru olmalıdır, evladiyelik, ne satar, ne ödünç verir ne de öyle odun ve at kılıklı adamların dokunmasina izin verir

Ben onu bunu bilmem.
Gitarcıyım diyen adamın onlarca gitarı olabilir, ama mutlaka bunlardan bir iki tanesi göz nuru olmalıdır, evladiyelik, ne satar, ne ödünç verir ne de öyle odun ve at kılıklı adamların dokunmasina izin verir
Abi Brad Pitt olsa kac yazar George Lynch signicir
gitarima benden baska bir tek George Lynch dokundu bu
is tiple olmaz, ama yurekle olur, ferasetle olur, kefenini giyip cikmakla soora cep telefonuna amfi kaydedip foruma koymakla olur, forum ici istisare mekanizmalarini calistirip vatandasin teveccuhunu kazanmakla olur, ici peynir gibi delikli gibsonlari savunan guruha one munut demekle olur misal @hackeiommi abim, ki o da kendi sinifinda bir corc kuluni sayilir,, istedigi kadar eller mesela...Ben elletirim.

Ellerim, ben Metallica'nın ilk Türkiye konserinde millete kafa ata ata en öne geçip, Hetfield'dan el almış adamım :)

Bence satma. İstediğin fiyatı koy, birileri çıkıp mutlaka "yha dostum, pu thüshük model pi qitar, pin papel veririm" veya "Pampuçyo, Sügüer gitar, MG10 amfi artı üstüne 700 lira, ok?" diye mesaj atıp saç baş yolduracaktır. Yıpratma kendini boşuna.

Ellerim, ben Metallica'nın ilk Türkiye konserinde millete kafa ata ata en öne geçip, Hetfield'dan el almış adamım :)

Bence satma. İstediğin fiyatı koy, birileri çıkıp mutlaka "yha dostum, pu thüshük model pi qitar, pin papel veririm" veya "Pampuçyo, Sügüer gitar, MG10 amfi artı üstüne 700 lira, ok?" diye mesaj atıp saç baş yolduracaktır. Yıpratma kendini boşuna.
O mesajlar başladı bile :) onun önüne geçilemiyor ne yazık ki.beni de kararsız bıraktınız abiler ya.ben forumda yeniyim,siz her fender satmaya çalışana bunu yapıyomusunuz ? :)

Cort x2 ve microcube ile takas olur mu?

:facepalm:

Bugün bu mesajı aldım ben, bir sonraki mesajda fiyatı yükselteceğim. :D

Abi sana da tavsiyem 100-200 lira yüksekten koy, olmadı ilanda açıklama kısmına yaz gerçek fiyatını. Okuma özürlüler zaten yüksek fiyatı görünce vazgeçerler. Ama "Sulugöz sakızla takas olur mu? Üstüne bir de küçük Hobby veririm." mesajlarına çözüm bulamadım ben malesef.

Geri