Ibanez RGT42DXFX

• Konu Sahibi Konu Sahibi
Vileshome,
görünce benimde acayip hoşuma gitti bu aralar gitar almaya niyetlendim,kullanan arkadaş başlığı görüp bilgi verse iyi olurdu :)

rgt serisi gitarları istanbul'da nerde bulabiliriz bi bilgisi olan varmı?dediğim gibi zuhale baktığımda göremedim

bir de tr fiyatı reca edecem :)

bende var bende var!!!! :p

bildiğimiz ibanez işte biraz daha ağır 8)

burguları köprüsü elektronik aksam gayet iyi manyetikler şaşırtıcı derece güzel sesler almanıza yardımcı oluyor gayet esnek bi gitar 2 hum ile 5 yollu switch var sustainide iyi ama aldıkdan sonra entonasyon ayarı gerekebilir bende biraz sorun vardı ayarladım geçti tel yüksekliği gayet iyiydi geldiğinde, üstüne para harcanabilir bi gitar olduğunu düşünüyorum
manyetik takviyesi ile her tarza gelecek bi alet ve yekpare oluşu sebebi ile kullanım rahatlığı var diğer ibanezlere göre :twisted:

vileshome demiş ki:
tabi lan bu delide vardı niye hatırlamadım :) manyetiklerine talip oldum hatta.. :)

o sizin şeyliğiniz efendim (diyecek laf bulamadım )
manyetikleri söküp vericem sana beleşe zaten ben cektim sen cekme 8)

usadan aldım, usa fiyatlarına bakarsan ordan öğrenebilirsin 500 küsür dolar bi fiyatı vardı şimdi ne oldu bilmiyorum tr de varmı zannetmiyorum varsada 700 800 dolar isterler heralde 8)

Tünelde senfoni müzikte var,fiyatı biraz yüksek ama :)

950 dolar fiyat verdiler bana,yüksek bence,o kadar etmez bu model,sonuçta kore yapımı,ilerde satmak istediğinde bu özelliği başına dert olur :)

evet bu cidden ilginç biraz,zira bu gitarı sorduğum günlerde bi arkadaşıma Ibanez K5 aldık Zuhal Müzikten,amerika fiyatından daha ucuzdu,bu gitarsa nerdeyse iki katı amerika fiyatının..

bende bi İbanez RG350DX-WH var kesinlikle tavsiye ederim çok iyi bi gitar!!!! bence bu gitar ibanezin fiyat/performans bakımından en iyi gitarı...

Geri