Fender Mustang Amfi Mi, Amfi+prosesör Mü?

Başlık açıklayıcı olmultur diye düşünüyorum. 300 lira gibi bir bütçem var. Fender Mustang mi alayım, Fender Frontman 15r+prosesör mü?
Eğer ikinci daha iyi olurda 150 tl'ye kadar prosesör önerileriniz nelerdir? Teşekkür ederim şimdiden..

Ben tatilde falan sağa sola götürürüm diye mustang mini aldım. Hiç de fena değil. Bence bu bütçeyle sadece mustang gayet mantıklı. Bilgisayar üzerinden ton yazılıyor, kayıt yapılıyor vs vs. Boyundan büyük marifeti var

O 2w yazmasına bakma micro cube de ayrıca ben mustang 2 kullandım onun sesi bile o kadar kötüydü ki efektleri filan, mininin nasıldır düşünemiyorum bile. Tabi sonuçta sen bilirsin.

O 2w yazmasına bakma micro cube de ayrıca ben mustang 2 kullandım onun sesi bile o kadar kötüydü ki efektleri filan, mininin nasıldır düşünemiyorum bile. Tabi sonuçta sen bilirsin.

Görüldüğü üzere, böyle şeyleri başkalarına sormak herhangi bir sonuç vermiyor. Ben iyi dedim, arkadaş kötü demiş. Sen de buyur burdan yak diyorsundur:)
gidip, deneyerek, dinleyerek almak lazım.

Ben, herhangi bir maddi sıkıntı içinde olmadığım halde blues junior almamıştım. İbanez tsa15 kafa kabin almıştım, zamanında.

O zaman böyle yerlerde sorsaydım herhalde "tsa15 al" diyen çıkmazdı. Ben, denediğimde hiçbir fark olmadığını görüp, ibanez in blues juniordan yarı yarıya ucuz olduğunu da hesaba katarak tercihimi yaptım.

En güzeli önyargıdan kurtulup, ihtiyaca göre, marka tutkunu olmadan alışveriş yapmak, derim

Görüldüğü üzere, böyle şeyleri başkalarına sormak herhangi bir sonuç vermiyor. Ben iyi dedim, arkadaş kötü demiş. Sen de buyur burdan yak diyorsundur:)

Ben, herhangi bir maddi sıkıntı içinde olmadığım halde blues junior almamıştım. İbanez tsa15 kafa kabin almıştım, zamanında.

O zaman böyle yerlerde sorsaydım herhalde "tsa15 al" diyen çıkmazdı. Ben, denediğimde hiçbir fark olmadığını görüp, ibanez in blues juniordan yarı yarıya ucuz olduğunu da hesaba katarak tercihimi yaptım.

En güzeli önyargıdan kurtulup, ihtiyaca göre, marka tutkunu olmadan alışveriş yapmak, derim
Aslında denemek isterim ama hiç zamanım yok maalesef. İnternetteki videolar gerçeği yansıtır mı ses konusunda? Yani onlara bakarak seçim yapsam yanlış mı olur?

Haklısın, bu iş kulak zevkimize kaldığı için bana kötü gelen sana güzel gelebiliyor :)

Geri