Elektro Gitarımı Değiştiriyorum Tavsiyeleriniz Lazım

Charvel Pro Mod SoCal ve Pro Mod San Dimas'lar var.Fender'in de floyd rose sistemli H-H ve H-S-S gitarları var (ayrıca Charvel'ler Fender'in ürünüdür).Ama bana sorarsan ve ton çeşitliliği istersen ve bütçeni biraz daha aşabilirsen http://www.mydukkan.com/urunler_detay.asp?id=22644&gid=110#.U-wo0fl_szQ bu gitarı al aktif manyetik istersen gitarın clean tonları bozulur ama gitara coil-tap sistemi taktır emg'ninde coil-tap'ı destekleyen manyetikleri var örneğin 89 (sap) ve 81TW(köprü) veya bu manyetiklerin X modellerini tercih edebilirsin. Orta manyetik posizyonunada single boyutlu humbucker taktır yada alan yeterse gitarı kestir ordada humbucker olsun orayada zevkine göre bir manyetik koy.Manyetikleri coil-tap'la böldüğünde strat bölmediğinde metal canavarı.Ama ben aktif manyetik istemem diyorsan köprüde seymour duncan TB-6 distortion, dimebucker sh-13, sh-8 invader veya full sherd ortada yine single boyutlu humbucker taktır yada alan yeterse gitarı kestir ordada humbucker olsun orayada zevkine göre bir manyetik koy sapta DiMarzio D Activator-X Neck DP221, SH-1N 59 model veya SH-6N duncan distortion kullanabilirsin. :) ;) :)

Geri