1400 Liraya Satamadığım Blues Junior

'Forum Meydanı' forumunda helalmustafaabi tarafından 2 Temmuz 2014 tarihinde açılan konu

 1. Tertemiz durumdaki aleti üstelik benzer ilanlarda 1700-1800 liralar istenirken bu fiyata satamamam ve bununla tam da nakit ihtiyacımın olduğu sırada yüzleşmem çok enteresan.Haayır alet bilinmeyen dandirik bi alet de değil.Her dönem satılan,lambalı kategorisinde peynir ekmek gibi giden bir alet.Yaptığım zararı geçtim niye hep beni buluyor bu olaylar onu da çözebilmiş değilim.
  Tövbe ettim,ne var ne yok satacam çıkartacam elden bidaha da bedavaya verseler sokmam daha eve müzik ekipmanı.
   
 2. 2100 TL.'ye satamadığım sıfır (0) 2013 model Amerikan Standard Telecaster yanında lafı olmazdır. Kem talih.
   
  androtaz bunu beğendi.
 3. @marazzi Nakite satamadıgın :D:D:D Telecasterı söylesene
   
 4. Okunmuş o gitar, 2 kişiye önerdim o gitarı tamda istedikleri renkti .
   
 5. 1250 TL de gitmediğini gördüm, piyasa durgunsa herşey duruyor. Anca ölü fiyata gidiyor. En güzeli beklemek o çok rahat 1600'e alıcı bulur gelecekte.
   
  TDemirdizen bunu beğendi.
 6. Gitmeyince gitmiyor maalesef. 1000 TL ye epi zakk wylde satamadım hala. 900 TL olmaz mı diyen var. Ne kadar düşerseniz düşün insanlar artık nasıl olsa daha da düşer bunun fiyatı diye bekliyor. Oysa zamanında bullseye versiyonunu 1500 TL ye 1 haftada satmıştım.
   
 7. Piyasada olucu cok,1000 tl deseniz 500 olmaz mi diye teklif gelir.
   
 8. Piyasa berbat durumda cidden. Ne yaparsan yap satamıyorsun yahu bedava versen kesmez üstüne para ister bizim ölücüler.
   
 9. 800tl veriyim kardeşim :p
   
 10. Cidden ekipman değiştirmek için berbat bir piyasa var.
  Para oldu yine pul. Dolar aldı başını gitti...

  İnsanlar yediğinin içtiğinin derdine düştü ekipmana gelene kadar.
   
 11. Sanki herkes akbaba gibi soteye yatmış, ölmemiZi bekliyorlar mezarcılar da bekliyor, ölü fiyata alabilmek için.. Bizim kaderimiz aynı bu işin ticaretini yapmayan bizler neden hep zarar ediyoruz ??
   
  wolkN bunu beğendi.
 12. Hayır cidden paraya ihtiyacım olduğu dönem ve aradım taradım sitede 1600'den aşağı yok,sahibindende 1700'den aşağı yok.E bu milletin hiç mi blues junior ihtiyacı yok.Kapış kapış gitmiyo muydu bu amfi.Ben alınca mı benim elimde patladı.Bikaç takas teklifi geldi takasa girsem belki o parayı çıkartcam ama ben zaten acil para lazım olduğu için satıyorum,takasa girsem bu sefer belki 2 ay da aldığım aleti satmakla uğraşcam ki bu beni cidden daha da yıpratır şu tablodan.
  Eskiden böyleydi şöyleydi demek istemem ama cidden neler olmuş siteye bu alet bu paraya nasıl gitmiyor anlamak mümkün değil.
   
 13. Bence bu camianın müziğe bakış açısını gösteriyor. Bir cep telefonuna rahat 2.000 TL verirken sizin sattığınız bu amfiye 1.400 TL vermenin 'aptallık' olduğunu düşünüyor.
   
  intruder ve AristA bunu beğendi.
 14. Ceptelefonu satanlarda ağlıyordu ekonomi haberlerinde o sektör de bitti.
   
 15. Konu sadece cep telefonu değildi sadece bir örnek vermiştim en popüler gereksiz lüks tüketim adına..
   
 16. zamanında mex startımı 1100 e blues junior ımı 1900 e almıştım ikisi de sıfır tabii.Şimdi bakıyorum da nolmuş piyasaya böyle.Resmen 0 a aldığım fiyatın üstünde satabilecek durumdayım
   
 17. Anladım bende genel duruma ithafen yazmıştım
   
 18. bizim ölücüler değil dünyanın her yerinde böyledir.Kolombiyalı kartellerden tut,dünya siyasetine kadar herkes her şeyi en ucuza almak ister.Hepimiz ölücü oluyoruz dediğine göre.Tabii bedava versen para isterler durumu geçerli değil de, dolar belli milletin parası belli.Adam gidiyor gitara başlıyor grg170dx alıyor o bile kaç para oldu.Ülke ekonomisi batmaya devam ederse millet bırak grg170dx leri, gitarı bile düşünmez,herkes çalışır karnını doyurmaya çalışır.Ha zengin adam yine kaçar yurtdışına yaşar mis gibi
   
 19. helalmustafaaaaaaaabi :D nickin güzelmiş aaaaabi
   
 20. 2600 liraya musicman axis veriyorum, soran olmuyor :)
   
  customshop bunu beğendi.
Yükleniyor...

Bu Sayfayı Paylaş