Ibanez RG 1570 MRB ile RG 2570E VSL'nin farkı nedir ?

'Elektro Gitarlar' forumunda siyatha tarafından 16 Temmuz 2006 tarihinde açılan konu

1. bir de antalya da bir dükkan edr 470 ex in bunlardan üstün bir gitar olduğunu söyledi doğrumudur ? teşekkür ederim.

2. Sıkmış...

3. :) bide 850 eu fiyat çekmişti yani ayak üstü bizi :p saolasın hacı

4. ben olsam çok pis sıkmış derdim ama bana oldukça yakın bir cevap :)

5. 1570=2550=2570

hangisinin görüntüsünü seviyorsan onu al. 1570 alıp manyetik modifiyesi yaparsan daha uygun olabilir. Ama benim tercihim 2550 olmuştu :twisted: :)

6. 25xx lerin manyetikleri daha orta yollu ne sert ne yumuşak. 15xx lerde v7 v8 s1 var ki birazcık yüksek çıkışlı olurlar.

7. Re: RG 1570 MRB ile RG 2570E VSL'nin farkı nedir ?

başına güneş geçmiş onun.. bukadar rahat yalan söyleyebilen insanları anlayamıyorum..

8. ben de götünden sallamış diyecektim ama terbiyem buna müsaade etmiyor..

9. Re: RG 1570 MRB ile RG 2570E VSL'nin farkı nedir ?

düpedüz kandırmaya çalışıyo beyinsizler, anlaşılmıcak bişe yok :x

10. hayır 2000 serisinde manyetikler dimarzio.sonuçta bi müddet sora hepsinin manyetiklerini değiştirirsin aslında arkadaşın dediği yere çıkar :)
    benim tercihimde 2550 olur kesinlikle ;)

11. Herkeşler 2550 diye sayıklıyor da ben nedense gitarımdan çok da memnun değilim ya da çalmayı beceremediğimden suçu gitara atıyorum :p Görünüşüne laf yok tabi...

12. RG1820X nasıl 25xx lere nazaran

13. bulaşma derim ben onlar piezo falan komplike işler basınç prensibine göre çalışabiliomuş manyetikler farklı tonlar almak için kullanılıyomuş ben de böle duymuştum zamanında :)

14. arkadaşlar teşekkür ederim cumartesi günü zuhalden rg 2570 aldım.

15. kaça aldın ayıptır sorması yaw:D
    ben de iki gitar arasında kalıyorum da.
    izmirdeyim fiyatlar yüksek burda,istanbulda ucuza satan nereleri var acaba bilio msn?
    rg 1570'e ne kdr dediler sana?

16. ben de pek bilmiyordum ama zuhalin ibanez distribitörü(nasıl yazılıyor bilmiyorum :p) olduğunu öğrendim dedim heralde ondan ucuza veren yer olmaz gittim aldım :p fiyat ı da sölemeyem esnaf adam zor durumda kalmasın git görüş peşinde falan bişiler yapar heralde :)

17. bende zuhalden almıştım ve araştırdım bayaq en ucuza orası veriyordu ibanezleri peşin dedin mi baya bir indirim yapıyorlar bunun üstüne biraz daha ısrarla az bişey daha indirebilirsin:) ama gidip yüz yüze konuş fiyatını sor..

18. piezo'yu açmadığın sürece senin normal çalışını etkilemez manyetiklerle.ben piezolu bir gitar istiyorum bir süredir mesela.bence güzel birşey o.

19. Ahh beah bi RG 2550 olsa...

20. yaw arkadaşlar tavsiyeler için saolun da bi de rg 2570 de klavye de binding var bunun bi avantajı var mıdır çalarken flan?görüntü açısından bi tercih değil benim için sadece rg 1570 ile arasındaki en belirgin fark o, ondan soruyorum.

Bu Sayfayı Paylaş