Cem Köksal

malmsteen gibi müzik yapan bir gitarcı ilginç değil. böyle çalan çok insan var, hem dünyada hem de türkiye de. ama malmsteen gibi çalıp türkçe müzik yapan biri çok ilginç olurdu. aslında çok iyi olurdu.

dün yüxexes'te baya iyiydi. çok sempatik bi adammış daha bi karizma duruyo albüm kapağında falan. adamın live performansıda kayıt gibiydi valla...

dün izledim..iyiydi gerçekten..hata bu güne kadar o programdaki en iyi ses düzeni de oradaydı..alet edevat harikaydı.eski whiskey basçısının da ekibe katılmasına çok sevindim...yalnız gitar tarzı (müzik tarzı demiyorum) doğrudan malmsteen...hala:) ama bu müziği güzel bir Türkçeyle yaparsa çok daha fazla ısınacağım sanırım.

dün izledim..iyiydi gerçekten..hata bu güne kadar o programdaki en iyi ses düzeni de oradaydı..alet edevat harikaydı.eski whiskey basçısının da ekibe katılmasına çok sevindim...yalnız gitar tarzı (müzik tarzı demiyorum) doğrudan malmsteen...hala:) ama bu müziği güzel bir Türkçeyle yaparsa çok daha fazla ısınacağım sanırım.

ben de diyordum bu başlığın olmaması imkansız :) o kadar aradım çıkmadı yaa alla alla...neyse benim açtığımı kapatırlar herhalde, ben ce programda harikaydı ama ben cem köksal dan çok aykan ilkan ı izledim, :)

evet bende ilk kez yüxexes de izledim.Kadrosu mükemmel o kadrodan kötü müzik çıkması zaten imkansız ama kendi de deli çalıyo bence.Albümü almadım.Türkçe single yapacakmış bi de onu dinlemek lazım

Yüxexes'deki performansı beni biraz üzdü doğrusu! :( Daha iyisini bekliyordum işin doğrusu.. Oldukça fazla hata yaptı ama sonuçta canlı program, onun da stresi olabilir tabii. Yinede sonuna kadar desteklenmeli!

bence iyi bir gitarist tonu ve teknigi ile malmsteen e benzemesinde hic bir sorun yok bence cok severim bu elemanda bizden olduguna gore onu daha cok severim.Ayrıca sadece gitarist olarak diil besteci olarak da iyi 1 gunde 6-7 kere dinlenir mi aynı album.Hatalar var olabilir ama ilk album icin fazlasıyla iyi umarım devamı gelir.Murat İlkan la da calısmıs olması ayrıca guzel.Aslında bu albumu murat için aldım ama sadece onun için dinlemiyorum.Kötülemek çok yersiz eleştirilebilir tabi ama artıları eksilerinden fazla oldugu icin gormezlikden gelinebilir.

Geri