Darkphase

'Sanatçı ve Gruplar' forumunda scotch9 tarafından 10 Ocak 2004 tarihinde açılan konu

1. onların nesli değilim,grubuda bir kaç sene evvel demo çalışmaları dinlerken tanıdım.94'te ödtü'de verdikleri konserin hikayesini anlatılırken geçen sene bahar şenliğinde çıktılar karşıma.Sonrasında 2003rock-station'un onur konuğu olduğunu duyduk,canlı kanlı dinledik.ilklere imza atmış tarz adamlar,yaptıkları yapacaklarının göstergesidir umarım.dinleyenlerin yorumlarını beklerim...adını duyanlarada kısa bi özgeçmiş alıntıladım...dinleyin sıkı grup.
    daha fazla bilgi içinwww.darkphase.net.download edilecek parçalar var.
    ayrıcawww.bira.gen.tr'da grupla yapılmış en son röportaj mevcut.

2. tarz değiştirip türkçeye dönmüşler...
    cık...
    :(

3. Ya anladığım kadarıyla(yanİ:p)Baba bir grup bu Darkphase.Hiç dinlemedim daha önce;ama bir o kadar da ayıpladım.Bu forumda ne abilerim,ablalarım var 20 yaşını aşmış;16 yaşımda ben bile buraya bir cevap yazma gereğini gördüm kendimde:?::!:

4. Severek takip ederim ankara piyasasında en çok beğendiğim grup. (Klavyecisi Hocam diye sölylemiyorum)... tarzları daha iyi oldu türkçe olunca....

5. bi zamanlar az sahne paylaşmadık :)

6. Şimdi yeniden Yeni ALBÜMLERi için "studio on air" çatısı altında buluştuk kendileri ile... Çok güzel zamanlar geçirmek dileğiyle...

7. Nihavent Longayı coverlamışlardı
    Çok hoş olmuştu
    Türkçe yapıyolar bildiim kadarıyla

8. ankara'da müzik dinlemek için mekan ve mekana uygun grup aradığımda karşıma çıkan ilk'tiler.başarılarından kim ne kadar haberdar ama keyifle dinlediğim canlı performanslar hala.öğrenci de yetiştiriyorlarmış,umarım boynuz kulağı geçer.

9. Yönetici Uyarısı: Mesaj içeriği kişilere yönelik hakaret ve/veya küfür içerdiğinden silinmiştir. Bu tavrınıza devam etmeniz durumunda siteden atılacaksınız. Lütfen Forum Kurallarını okuyunuz.

10. Davul kayıtları var. Çok iyi gidiyor. Bugün de çok eğlendik ama di mi ?

11. Alper Tekin'in grupta olduğunu duymuştum..

Mor ve Ötesi'nin 1996 yılında çıkardıkları Şehir albümünde çalan Alper Tekin'midir orası tartışılır tabii..

12. eski tarzları iyiydi ama ben yeni tarzlarını beğenmedim.
    bir albumleri çıkacaktı hala bekliyoruz çıkmadımı ?

13. Darkphase 29 Mart Perşembe Yolcu'da sahne alıyor.

Bu konserde de topluluk, yeni albümleri "Darphane"de yer alacak parçaların tamamının yanısıra, 1994 yılında piyasaya çıkan ve 4 baskı tüketen "waning moon, setting sun"da yer alan şarkılara da yer verecek.

14. Şimdi myspace lerindeki müzikleri dinledim... Gerçekten güzel... Umarım istediklerini elde edebilirler...

15. dark phase hortladı mı?abartacak bişey yok zamanında albümleri beşbin bile satmadı şimdi de unkapanını patlatacak halleri olduğunu sanmıyorum..
    zamanında sağolsun laneth tayfası abartmıştı bunları metalium falan gibi bu da ellerinde patladı..

16. türkiyede kaç tane metal albümü 5 bin sattıki??çok satan kalitelidir diye bir kuralmı var??varsa spice girls kaliteli müzikmi yapıyor??

17. yeni albüm için stüdyodalar ve parçalar oldukça sağlam :)

Bu Sayfayı Paylaş