Spider man 3

Ewet bende şimdi izledim filmi.Filmi 3 parçaya bölecek olursak bazı böl. vasat bazı böl. normal bazı böl. de iyi olarak nitelendirebilirk.

Şu laftanda nefret etmişimdir hep.Mahallenizin örümcek adamı.Pff ya bırak müdale etme ya.Bi git ya.

Filimdeki M.J. ile olan duygusal saheler varya.Çok yapmacık bi oyuncu üstünlügü bişey göremedim ben.Duygu bulamadım.Oralar vasat oldu.
Yeşil cini devam ettiren kişilik harry ile kapışması normal kısmı temsil edicektir.
Ama olay venoma gelince herşey degişiyor benim için.Venom geldi spiderin motorunun arka plakasına yapıştı.
Len dur kaçak yolcu bindi dur.İnitikam seni elegeçiren bir zehir gibidir.Oldu başka???
O filimdeki 2. ezik kişilik eddy venomun hakkını veremedi.Ki herkez öle düşünüo.
Venom çok büyük bir rol.Rolün hakkını ver hakkını.
Venomu birazdaha iyi yapabilirlerdi.Çizgi romanda tam bir hayfandı venom bu filimdekinin 4 katıydı.Bi de kıl oldum venomu bombayla yaktı venom öldu.
Oldu başka sen onu git şeyime anlat.Venom o kadar ezikmi.
Çizgi filimde olan ahtopot çizgi filimde bu 2. filimdeki gibi saglam bir karekter degildi.O yüzden herkez 2. filimdeki ahtopotu iyi yaptılar diyor.
Ama venom ölemi.Cizgi filmin romanın en büyük üyesi.Asıl saglam olan karekter.
Ama düştügü duruma bak.
Ne oldu şimdi venom öldümü?Onu bile düzgün yapamadılarki.

Ne diyim işte idare eder.

bak abi ben ne dedim inşallah venom'u öldürmezler dedim! öldürdüler ben bu yapımcılardan her şeyi beklerim

şimdi venom öldü, o simbiyot'da öldümü(simibyot ölmez ama onuda öldürmüşlerdir) tam bilimiyorum öldüyse, biz diğer serilerde garnage'yi göremeyeceğiz:(

en şaçma sahne; milletin örümcek adam için ağlamasıydı :LOL:

Ya komik olan da, bu tek kahramanlı çizgi romanlarda, (hani X-men filan hariç), bizim baş kahraman ortaya çıkmadan önce piyasada hiç kötü adam olmuyor :) Mesela ne zamanki Peter Örümcek oluyor, hemen arkasında 50 tane mutant, yok Venom, bilmemne diziliyor sıraya. Konu dışı işte saçmaladım. Ama güzel saçmaladım :p

Kötü adm mı istion alsan kötü adam SPAWN :D Spawn da bir hero yok öle iyi hero olupda karşısına kötüleri çıkarmıolar.
Direk kötü çıkıo burda :D

Bence eger yapımcıların akılları varsa(aklınvarsa kaçarsın olum) venomu bi yerden baglayıp döndürürler dünyaya.Kapışma devam eder 4. filim olursa yada 4. filimde başka bir kaç kötü karekter çıkar 5. filimde venom döner.Sonra garnage de eklenirse panayır olur.
Ama nerde...

lovecraft demiş ki:
Ya komik olan da, bu tek kahramanlı çizgi romanlarda, (hani X-men filan hariç), bizim baş kahraman ortaya çıkmadan önce piyasada hiç kötü adam olmuyor :) Mesela ne zamanki Peter Örümcek oluyor, hemen arkasında 50 tane mutant, yok Venom, bilmemne diziliyor sıraya. Konu dışı işte saçmaladım. Ama güzel saçmaladım :p

Kesinlikle güzel bi saçmalama olmuş. Hiç bu yönden düşünmemiştim. :D Gerçi temelde Hollywood filmlerine, özellikle de fantastik olanlarına gidersek ve detaylı bi analize kalkışırsak çok komik (bazen de cidden aptalca) şeyler bulmak hiç zor değil bence.

lovecraft demiş ki:

gecende benimde aklima geldi bu, sanki sirada bekliyolar gibi geliyo hepsi arka arkaya, ayni zamandada degil, sirayla, 3. filmde venomla sandmn beraber oldular spider oluyodu nerdeyse, hepsi beeraber gelse

Asmodeus_the_Demoniac demiş ki:
hele geçen 2.ci filmi verdiler peter parker'ın güçlerini kaybetme olayını iice abartmışlar.adam güçlerini kaybedince o dandirik haline geri dönüyor.zaten bide örümcek adamın esprili halinden de eser yok.nası örümcek adamdır bu yaaa?adamın bilim adamı kimliğinden eser yok. :cry: ama ikinci filmdeki dr.octopus'un hakkını yemeyelim gerçekten iyi oynamıştı adam. ;)

yalnız bu adam gerçektende oynayacaksa örümcek adamı toby'den daha iyi durduğu kesin.bu arada gerçek örümcek adamı izlemek isteyenler Jetix'te hala çizgi filmi dönüyor onu bi izlesinler.

bide son bişey bu eddie brook'u oynayan tip fragmanlardan gördüğüm kadarıyla peter gibi sıska bi tip galiba.benim bildiğim eddie gayet kaslı ve peter'den en az 5 yaş büyük biriydi.yanlışmıyım??

Eddie orginial konusunda iri bi herif ama ultimate spiderman de siska filmdeki gibi

adam Toby den daha iyi duruyo ama sessiz bi tip, orumcek adama gider mi bilemem, secmelerini nedeni Tobey e benzemesi

2. filmdeki ozellikleri kaybetme olayi sacma gercekten, psikolojik olarak kendi gucunu tamamiyle kaybedemezsin

2. filmde octopus 3. de sandman cok iyi oyuncular, filmi kurataran tipler

3. film 1 ve 2 den cok cok daha iyi

SPAWN-THeUndead demiş ki:
Kötü adm mı istion alsan kötü adam SPAWN :D Spawn da bir hero yok öle iyi hero olupda karşısına kötüleri çıkarmıolar.
Direk kötü çıkıo burda :D

Bence eger yapımcıların akılları varsa(aklınvarsa kaçarsın olum) venomu bi yerden baglayıp döndürürler dünyaya.Kapışma devam eder 4. filim olursa yada 4. filimde başka bir kaç kötü karekter çıkar 5. filimde venom döner.Sonra garnage de eklenirse panayır olur.
Ama nerde...

efendim 4.dilmde venom gelmeli bana göre ama nasıl? 5. filmde garnage'ye katılıyorum. ama bu sefer örümcek'e bide süper kahraman lazım.

Venom çok geride kalmış yalnız. Benim bildiğim Venom tek başına örümcek adamı alıp kulak memesi kıvamına getirir ama gidip kum adamdan yardım istemeler falan.

seyir zevki açısında çok güzeldi çok eğlenceliydi, özellikle gökdelenin tepesindeki kontrolden çıkan vinç sahnesi müthiş heyecanlıydı, kum adamın sahnelerinde efekt konusunda aşmış adamlar.

ama yine filmin finalinde iyi olun gibi mesajlar verip bitirince yine sırtı sıvazlanan çocuk muamelesi yapıldığını hissettim ve rahatsız oldum. yapmasalarmış.

ve evet Tobey'in vur ensesine al lokmasını tarzı bakışları hiç Peter Parker karakteriyle uyuşmuyor ama üç film izledik böyle böyle bir şekilde...

panik_431 demiş ki:
efendim 4.dilmde venom gelmeli bana göre ama nasıl? 5. filmde garnage'ye katılıyorum. ama bu sefer örümcek'e bide süper kahraman lazım.

ya arkadaşlar benim bildiğim katliam'ın orjinal adı CARNAGE'dir.bu garnage nerden çıktı yaf??garbage der gibin??hatta spider man'in en ünlü serisidir MAXIMUM CARNAGE.burda örümcek kendi başedemiyo katliam'la venomdan yardım istiyo.tadından yenmez bir seridir kendisi.

ya özür ben öyle zannediyordum.

ben MAXİMUM CARNAGE serisini, çizgi roman(türkçe olacak) olarak nerden bulabilirim Türkiye'de? yardımcı olursanız sevinirim.

Filmde örümcek adamdan çok harry ön plandaydı zaten. Ayar oldum valla. Tam bi yerde götü sıkışıyo pat harry çıkıyo ortaya. venomu da onun bombasyla geberti ztn. Ama illaki bi parça kalmıştır venom'dan ve o parçadan devam ettirirler venom'u yine. Ben filmi izlerken şunu anladım bi de. Tobey Maguire oyuncu falan değil. Bu kadar yapmacık bi oyunculuk olamaz.

DU_HAST demiş ki:
Tobey Maguire oyuncu falan değil. Bu kadar yapmacık bi oyunculuk olamaz.

ya aslında iyi oyuncu da Peter Parker rolüne hiç uymamış. Uymak için kasıyo ama iyice gülünç duruma düşüyor.

bir sahne vardı hani türk filmi sahnesi gibi MJ buna Harry elleşmesin diye seni sevmiyorum başka biri var falan diyordu. Orada da Peter gözyaşları içinde kalıyor. Bayağı bildiğiniz dramatik bir sahne değil mi? Ama herifin ağlayışını görünce tüm salon kahkayı bastı. Ben de ikilem içinde kaldım bu sahne drama sahnesi mi yoksa dramayı komikleştiren bir eğlence sahnesi mi falan diye.

panik_431 demiş ki:

ben MAXİMUM CARNAGE serisini, çizgi roman(türkçe olacak) olarak nerden bulabilirim Türkiye'de? yardımcı olursanız sevinirim.

dostum bildiğim kadarıyla maximum carnege türçeye çevrilmedi.ama ps'de oyunu vardı sanırısam.

ben o oyunu oynaım snırım. hatta carnage dr.octobus birleşiyordu.

panik_431 demiş ki:
panik_431 demiş ki:

dostum bildiğim kadarıyla maximum carnege türçeye çevrilmedi.ama ps'de oyunu vardı sanırısam.

olabilir.zaten bi bölümünde de carnage spider'a bulaşıyo spidercarnage diye bi karater ortaya çıkıyo.baya sakat bişe oluo ama :LOL:

-EcS- demiş ki:
DU_HAST demiş ki:
Tobey Maguire oyuncu falan değil. Bu kadar yapmacık bi oyunculuk olamaz.

ya aslında iyi oyuncu da Peter Parker rolüne hiç uymamış. Uymak için kasıyo ama iyice gülünç duruma düşüyor.

bir sahne vardı hani türk filmi sahnesi gibi MJ buna Harry elleşmesin diye seni sevmiyorum başka biri var falan diyordu. Orada da Peter gözyaşları içinde kalıyor. Bayağı bildiğiniz dramatik bir sahne değil mi? Ama herifin ağlayışını görünce tüm salon kahkayı bastı. Ben de ikilem içinde kaldım bu sahne drama sahnesi mi yoksa dramayı komikleştiren bir eğlence sahnesi mi falan diye.

aynen. butun sinema guldu o sahnede, yok haci herif oturmuyo role, bi tane adam gormedim daha Tobey role oturmus diyen

herfi sinirlenincede aglayincada, komik duruyo, adamin tipi boyle, filmden kopariyo buda

panik_431 demiş ki:
panik_431 demiş ki:

o oyun vardi bende, cok fazla ozellileri (combolar, hareketler) olan bi oyun degildi ama konusu orginial comic book la ayni, bayaa sevmistim o oyunu
o tarzda yeni bi spiderman oyunu cikarsalar xbox, ps2 ya ii olur

bu arada carnage in icindeki adam akil hastasi siyrik biriydi diye biliyorum dogru mu, hikayesini bilen var mi

evet haklısın ve kanserdi adam, spıder bi bölümünde o simbiyot'u çıkaracaktı... ama o akıl hastası adam simbiyot ile hayatta kalıyor diye çıkarmamıştı(yanlış olabilir, ben öyle hatırlıyorum)

oyun konusuna gelirsek sana; spıder man 2:enter electro(ps one oyunu) ve ultimate spıder-man(ps2, xbox, pc) oyunlarını öneririm. bu oyunlarda çizgi roman'a sadık kalınarak yapılmış oyunlardır.

hatta ultimate spıder-man'de venom'uda yönetebiliyorsun. ;)

Geri