Spider man 3

carnage ile venomun uyduda bir böl. izledigimde

Bu herhalde dediginiz max versiyonu.Sriderın hatda agdan arkada kanatları tarzı bir aksesuarı var.
Bu venom normalden 3 kat daha büyük hayvansı bir şey ve içinde insan yok.carnage de aynı içinde insan yok bunlar venomla carnage birleşiyor 5 katlı bina uzunlugunda hayvansı bir yaratıga dönüşüyorlar.
Spiderda kaçıyor :D

Jack-- demiş ki:
panik_431 demiş ki:
Asmodeus_the_Demoniac demiş ki:
panik_431 demiş ki:
ya özür ben öyle zannediyordum.

ben MAXİMUM CARNAGE serisini, çizgi roman(türkçe olacak) olarak nerden bulabilirim Türkiye'de? yardımcı olursanız sevinirim.

dostum bildiğim kadarıyla maximum carnege türçeye çevrilmedi.ama ps'de oyunu vardı sanırısam.

ben o oyunu oynaım snırım. hatta carnage dr.octobus birleşiyordu.

o oyun vardi bende, cok fazla ozellileri (combolar, hareketler) olan bi oyun degildi ama konusu orginial comic book la ayni, bayaa sevmistim o oyunu
o tarzda yeni bi spiderman oyunu cikarsalar xbox, ps2 ya ii olur

bu arada carnage in icindeki adam akil hastasi siyrik biriydi diye biliyorum dogru mu, hikayesini bilen var mi

valla şimdi nevzatçığım ben spider man'in çizgi filmine göre hikayesi şöyle. dormamu adlı kafasından alevler saçan zat dünyaya hakim olabilmek için symbiot'u tekrar eddie brook'un bedeninne zerk ediyor.eddie bunu hastası olduğu doktorla birleşebilmek için kabul ediyor.fakat sonra dr.strange'in de sayesinde spider venom'u yeniyor.

dormamu tabiki hemen b planını harekete geçiriyor. b planıda başka bir symbiot'u brook'un kaldığı akıl hastanesinde kapı komşusu olan cassadey jones adlı piskopat bie seri katil'in bedenine yerleştirmek.tabiki başarıyor ve ortaya CARNAGE yani türkçe meali ile KATLİAM çıkıyor.

işte kısa hikayesi bu :LOL:

panik_431 demiş ki:
ultimate spıder-man(ps2, xbox, pc) oyunlarını öneririm. bu oyunlarda çizgi roman'a sadık kalınarak yapılmış oyunlardır.

hatta ultimate spıder-man'de venom'uda yönetebiliyorsun. ;)

gecen gun aldim ultimate i, goreve gore venom veya spidey le oynuyosun, guzel bi oyun, dedigin gibi cizgi romana sadik kalinmis, venom hulk gibi, yoldan arabalari tutup firlatiyosun, cok uzaga ziplayabiliyosun, ama ag atmiyor, gercek konusunda elinin ustunden ag atiyodu, filmdede oyle

Jack-- demiş ki:
panik_431 demiş ki:
panik_431 demiş ki:
ya özür ben öyle zannediyordum.

ben MAXİMUM CARNAGE serisini, çizgi roman(türkçe olacak) olarak nerden bulabilirim Türkiye'de? yardımcı olursanız sevinirim.

dostum bildiğim kadarıyla maximum carnege türçeye çevrilmedi.ama ps'de oyunu vardı sanırısam.

ben o oyunu oynaım snırım. hatta carnage dr.octobus birleşiyordu.

o oyun vardi bende, cok fazla ozellileri (combolar, hareketler) olan bi oyun degildi ama konusu orginial comic book la ayni, bayaa sevmistim o oyunu
o tarzda yeni bi spiderman oyunu cikarsalar xbox, ps2 ya ii olur

bu arada carnage in icindeki adam akil hastasi siyrik biriydi diye biliyorum dogru mu, hikayesini bilen var mi

valla şimdi nevzatçığım ben spider man'in çizgi filmine göre hikayesi şöyle. dormamu adlı kafasından alevler saçan zat dünyaya hakim olabilmek için symbiot'u tekrar eddie brook'un bedeninne zerk ediyor.eddie bunu hastası olduğu doktorla birleşebilmek için kabul ediyor.fakat sonra dr.strange'in de sayesinde spider venom'u yeniyor.

dormamu tabiki hemen b planını harekete geçiriyor. b planıda başka bir symbiot'u brook'un kaldığı akıl hastanesinde kapı komşusu olan cassadey jones adlı piskopat bie seri katil'in bedenine yerleştirmek.tabiki başarıyor ve ortaya CARNAGE yani türkçe meali ile KATLİAM çıkıyor.

işte kısa hikayesi bu :LOL:

bu cevabida senden beklerdim zaten;)

Jack-- demiş ki:
panik_431 demiş ki:
ultimate spıder-man(ps2, xbox, pc) oyunlarını öneririm. bu oyunlarda çizgi roman'a sadık kalınarak yapılmış oyunlardır.

hatta ultimate spıder-man'de venom'uda yönetebiliyorsun. ;)

gecen gun aldim ultimate i, goreve gore venom veya spidey le oynuyosun, guzel bi oyun, dedigin gibi cizgi romana sadik kalinmis, venom hulk gibi, yoldan arabalari tutup firlatiyosun, cok uzaga ziplayabiliyosun, ama ag atmiyor, gercek konusunda elinin ustunden ag atiyodu, filmdede oyle

beğenme sevindim! en kısa zamanda spıder man 2; enter electro'yu oyna(pc çıktı heralde, eski bir oyundur), o da çok güzel bir oyundur ;)

Spider 2 sonlara dogru baya güzellesio.Bitiremedim ama baya ilerledim.Anca int. cafede oynadıgımdan sonradanda seve ım silinince bıraktım.
Spawn oyunu kadar et parçaları sag solda uçuşupda kan gövdeyi götüren oyun olmasada.Mahallemizin örümcek adamı işte :D

Bu deyimede kıl oluom ha nedemek ya mahallemizin örümcek adamı lol :D

YIllar önce o simbiyotlu böümleri Spider Man dergisinde okuyunca çok sevmiştim. Dergideki hali daha iyiydi, filmi idare eder. Ama hiç yoktan iyidir.

ya ben film vizyona girmeden önce youtube'de bir fragman izlemiştim onda sarı cin vardı... çıkarılmış sahne olabilirmi? çünkü filmde sarı cin maskesi vardı.

Güzel bi kapışma ama oynayan venomun hakkını8 verememis

http://www.youtube.com/watch?v=AGtdo9CcY0c&mode=related&search=

Spider-Man VS Venom sonunda saglam bir perfect hareket cekio
http://www.youtube.com/watch?v=g3JYOtRCZhI

Spiderman & Venom VS Evil Spiderman & Carnage Kan gövdeyi götürüyor :D
http://www.youtube.com/watch?v=lPJyRXlPlj4

Carnage (Me) Vs.Spider-Man And Venom Mugen Carnege alıo :D
http://www.youtube.com/watch?v=ZebiFNEsciI&mode=related&search=
Buda güzel uyarlama

http://www.youtube.com/watch?v=JPtHxVvk3rg&mode=related&search=

panik_431 demiş ki:
ya ben film vizyona girmeden önce youtube'de bir fragman izlemiştim onda sarı cin vardı... çıkarılmış sahne olabilirmi? çünkü filmde sarı cin maskesi vardı.

hayır çıkarılmış sahne olduğunun sanmam.o büyük ihtimalle spider'ın büyük düşmöanlarından hobgoblin'dir.(gulyabani)

venomda öldüğüne göre sanırım sonraki düşman hobgoblin olcak. :twisted:

spider man denince aklımda hep çoluk çocuk filmi imajı uyansada bana göre diğer iki filme oranla spider man 3 gerek görsel açıdan gerekse senaryosu itibariyle daha başarılı olmuş.

Geri