Boss Waza Craft Serisi

Boss yaz namm ine 3 yeni pedal ve 3 yeni amfi göstericekmiş ayrıca boss DM2 yi yeniden satışa sürücekmiş!!!!!! sanırım worldwide olacak çünkü Andertons pedal için önsatış sunmuş sitesinde.
http://www.bossus.com/go/boss_snamm_2014/
serinin adı Waza, japoncada sanat falan demekmiş sanırsam, pedallar japonyada yapılacakmış ve 3üde orjinal pedalların modifiye edilmiş hali olacakmış, hem asıl tonlara hemde modifiye edilmiş tonlara ulaşabilecekmişiz.
boss dm serisi hastası olarak uyuyamıycam, günler bana haram olcak bu yaz, taki pedal satışa sunulana kadar..

Konu çok eski ama arada Waza üzerine Boss boş durmadı. En son MT-2 çıkarmışlar. Kullanan inceleyen oldu mu? MT-2 için genelde en kötü dist pedalı denilir, ben çok katılmıyorum - tek bir görevi var onu da iyi yapıyor, beklenti aleti aşmadığı sürece sorun yok. Yenisi youtube'da izlediğim kadarıyla aman aman bir yenilik getirmemiş. Sırf Waza diye fazladan para verilir mi emin olamadım.

Konu çok eski ama arada Waza üzerine Boss boş durmadı. En son MT-2 çıkarmışlar. Kullanan inceleyen oldu mu? MT-2 için genelde en kötü dist pedalı denilir, ben çok katılmıyorum - tek bir görevi var onu da iyi yapıyor, beklenti aleti aşmadığı sürece sorun yok. Yenisi youtube'da izlediğim kadarıyla aman aman bir yenilik getirmemiş. Sırf Waza diye fazladan para verilir mi emin olamadım.

Video karşılaştırmalar bayağı umut verici, aslında waza mod.'dan ziyade standart moddaki iyileştirmeleri merak ediyorum gürültü, eq'nun keskinliği vs her açıdan daha iyi gibi algıladım. Gelince mutlaka deneyeceğim.

Geri