S.e.K. (Alternativ, Pop-Rock, Rock'n'Roll) -Ankara (ex.Köle)

konserde başarılar arkadaşlar...garage'ın ses sistemi malum ama ben sizin en iyisini yapcağınızı biliyorum..sabricim,eylüldeki konserler için yerimi ayır lütfen,yoksa bilemiyorum yani :twisted: bu arada DEDE hoşgeldin..

dedeyede vatana milletede hayırlı uğurlu olsun.sabricim sanada başarılar.kendi istediğin tarzda bi grubun olduğu için çok sevindim.hepinizi başarılar arkadaşlar.bu arada ben GaReZ eski gitaristi melih.eminim dede bu gruba çok şey katacaktır.dede ile yapacağınız kayıtları bekliyoruz.onun gibi basçı bulamadım şu istanbulda.burda 10 milyon nufüs ama basçı kıtlığı var.:D neyse konuya dönelim.dedenin sizle çalmasına çok sevindim.gene birleşmişsiniz sabri ve dede.diğer grup elemanlarından ergin forumdan tanıyorum.bu arada pedalboardun güzel olmuş. ;) davulcunuzu tanımıyorum bitek.ama oda yetenekli biridir eminim.sizlerin başarılarınızı devamını diliyorum.kib.kolay gelsin.müzikle kalın.:D

melihbozkurt84 demiş ki:
dedeyede vatana milletede hayırlı uğurlu olsun.sabricim sanada başarılar.kendi istediğin tarzda bi grubun olduğu için çok sevindim.hepinizi başarılar arkadaşlar.bu arada ben GaReZ eski gitaristi melih.eminim dede bu gruba çok şey katacaktır.dede ile yapacağınız kayıtları bekliyoruz.onun gibi basçı bulamadım şu istanbulda.burda 10 milyon nufüs ama basçı kıtlığı var.:D neyse konuya dönelim.dedenin sizle çalmasına çok sevindim.gene birleşmişsiniz sabri ve dede.diğer grup elemanlarından ergin forumdan tanıyorum.bu arada pedalboardun güzel olmuş. ;) davulcunuzu tanımıyorum bitek.ama oda yetenekli biridir eminim.sizlerin başarılarınızı devamını diliyorum.kib.kolay gelsin.müzikle kalın.:D

Tşk ederiz bazı zorlukları aşarsak... Çok daha yakın sürede sizlerleyiz

sevgiler&saygılar :) :oops:

supersiniz ya herkeze bahsediorm siz nede olsa ankara çocuğusunuz :Dbide nie dede nie erkan deil ??:?saçmaladm.başarılrınızn devamını dilerm çağlara slmlar

gene ben sırf size mail atmak için surekli üyelk alıorm msndeki nickmde bile siz varsınız tanıdk tanımadk herkese mail atm değerimi bln :p (forever rock)şarkınızı çok beğendm:D şarkınızı bir çok kişiye yoladm ve hepsi çok beğendi dedikleri tek kelime sabrinin sesinin koraycandemire benzio olması! rumuzunuz hayrlı olsn köleden daha bşarılı buldm rumuzu :Dşmdlk bye ama gene gelcm:p

işte gene ben bu dier dier üyeliğim benden sonra biri daha mail atck oda benm ark herkesi size hayrn yptm

Geri