Kayıt Düzenleme

Merhabalar. Cubase ile tamamladığımız kayıtlatlarımızı düzenlememiz gerekiyor fakat mix işini tam olarak bilmiyoruz. Bu konuda ücretsiz yardım edebilecek hatta doğrudan parçalarımızı miksleyecek birini arıyoruz. Grup Sis - Tekirdağ

Bu forumda yada başka bi yerde bi yazı okumuştum.Telefonundan whatsapp uygulaması yanlışlıkla silinen bir vatandaş telefoncuya gidiyor.Telefoncu 10 TL ye whatsapp'ı geri yüklüyor.
İşin özeti bence bu mix işini hakkıyla yapan biri zannetmiyorumki bu işi bedavaya yapsın.Bunun haricinde;
bedavaya yapacak kişinin ya çok boş zamanı vardır ya da mix olayını çözmeye çalışıyodur sizin projenizin üzerinden deneysel çok değişik şeyler çıkartabilir.
Nacizane benim bu konudaki tarafım mix'i hakkıyla yapan adamın tarafıdır.Bilgi çok değerlidir ve onun değerini karşı taraf anlamaz ise yapılan iş "meh meh çok basitmiş arkadaş bu iş yeaaa!" haline döner.
Bu arada mixten falan anlamam:)
Kişisel algılamayın sadece boş vaktim var yaziym dedim:)

Edit: Bu arada para alıpta rezalet iş çıkaran da yokmudur ? Tabiki vardır:)

• Konu Sahibi Konu Sahibi
Bu forumda yada başka bi yerde bi yazı okumuştum.Telefonundan whatsapp uygulaması yanlışlıkla silinen bir vatandaş telefoncuya gidiyor.Telefoncu 10 TL ye whatsapp'ı geri yüklüyor.
İşin özeti bence bu mix işini hakkıyla yapan biri zannetmiyorumki bu işi bedavaya yapsın.Bunun haricinde;
bedavaya yapacak kişinin ya çok boş zamanı vardır ya da mix olayını çözmeye çalışıyodur sizin projenizin üzerinden deneysel çok değişik şeyler çıkartabilir.
Nacizane benim bu konudaki tarafım mix'i hakkıyla yapan adamın tarafıdır.Bilgi çok değerlidir ve onun değerini karşı taraf anlamaz ise yapılan iş "meh meh çok basitmiş arkadaş bu iş yeaaa!" haline döner.
Bu arada mixten falan anlamam:)
Kişisel algılamayın sadece boş vaktim var yaziym dedim:)

Edit: Bu arada para alıpta rezalet iş çıkaran da yokmudur ? Tabiki vardır:)
Evet insanlık öldü mantığıyla yazdığınız yorum güzeldi yalnız bunun adı müzik. Müziğin ne olduğunu bilip anlayan insan diğerlerine yardımcı olmalı diyorum bende. Ha olur mu olmaz mı bilmiyorum, böylece forumdaki dayanışmayı ölçmüş oluruz.

Dostum benim kayıtları bir dinle. Yeterli dersen benimkiler civarında birşeyler yapabilirim bayramda zevkine para almadan. Daha da profesyonel birşeyler istersen Pb Müzik-Hakan Kurşun şiddetle tavsiye ederim. Haklı olaraktan tuzlu olur biraz ama mikste üstüne tanımam.

Geri