Bugera 1960 Plexi

Gitar calmaya basladigimdan beri bu marshall plexilerin hastasiyimdir,ama cok pahali oldugu icin yanasamiyordum.Bugera firmasi Marshall super lead 100 wattin birebir kopyasini yapmis,internetten izledigim demolar ve karsilastirmalar sonucu amfinin tonlari baya baya iyi fakat bugera firmasi bir cakallik yapip amfinin peak degerini yazmis yani arastirirsaniz 150 watt yaziyor ozelliklerinde,
Ozellikleri ise tamamiyla plexi 4el34,3 12ax7 4 girisi var ve girisleri patch kabloyla mixleyebiiyorsunuz plexilerdeki gibi,tabii ki bu fiyattaki bi amfiden birebir plexi soundu yakalayamayacagimi elbette ki biliyorum ama gercekten de denemeye deger bir de sunu ekleyecegim internette bu amfiyi kullananlar power lambalarinin 2sini cikarip kullaniyorlarmis,boylece daha dizginlenebilir oluyormus ben ustune bir de attenuator ile kullanmayi dusunuyorum,
Sorum soyle bu amfiyi kullanan veya deneyen birilerinden tavsiye bekliyorum iyi ve kotu yanlari nelerdir,
Bugera amfileri turkiyeye getiren bir distributor var mi nerede deneyebilirim
Son olarak bu amfi 399 dolar gorunuyor amazon.com da vergiler ve shipping ile 1400 tlye geliyor.

Bugera'nın Infinium'u gibi high gain modelleri daha çok ilgi çekti. Forumda da bahsi geçti zamanında. Ama Plexi klonunu alıp kullanıp da yorum yapan hiç görmedim. Belki Türkiye'ye gelmemiştir bile.

• Konu Sahibi Konu Sahibi
Turkiyede vardi ama su an getiren yok,yurtdisindan kargo ve vergileri dahil 1400tl aslinda bircok guzel ve ucuz alternatif var egnater,bugera ama bunlarin ithalati yok turkiyeye ne yazik ki

Geri