Captain Tsubasa

Transformers The Movie başlığında geçen Tsubasa geyiği sonrası bu konu hakkında tartışılıcak ve değerlendirilicek çok pozisyon,kaçan çok gol,nice kahramanlıklar olduğuna karar kıldım ve bu başlığı hizmete sundum :D .
Dünyanın yuvarlak olduğunu anlamamı sağlamış çizgi filmdir, oyuncular kendi sahalarından top çıkarırlarken önce kalenin üst direği gözükür, sonra fileler, sonra da kaleci.Oyuncuların 15 dakika koştuğu olmuştur 80-100 metrelik mesafeyi katetmek için.
Başrollerini Tsubasa Ozora , kankası Taro Misaki ve gol yemeyen kaleci
Wakabayashi Genzo paylaşır.
Nankatsu takımının diğer göze batan oyuncuları ise;
Kojiro Hyuga
Takeshi Sawada
Jun Misugi
Ken Wakashimazu

süper bir çizgifilmdi :) her erkek çocuğu onun en az 1 bölümünü izlemiştir diye düşünüyorum..biz arkadaşlarla toplanıp , bize gelirdik hiç bir bölümünü kaçırmadan izlerdik..bir de bölüm bittiğinde heyecandan ertesi gün olabilecek olayları tahmin ediyorduk :) bir de onun oyunu vardı atarilerde..harikaydı , tsubasanın bir özel hareketi vardı hatta şimdi hatırlamıyorum ama çocukluğumun kahramanıydı resmen..özlüyorum o günleri..

Bir maç 3-4 bölümde bitiyordu ... adamların özel vuruşlarında bir oyunucunu kafası gözü kırılıyordu neredeyse faul yoktu ... ağlar yırtılıyordu güzeldi top şekil değiştiriyordu genelde muz kıvamı birşey kısaca :LOL: :LOL: :LOL:

• Konu Sahibi Konu Sahibi
Nankatsu takımında bide mantar kesim saçlı, gözlüklü, hep top kaybı yapan ve hiç bi işe yaramayan bi çocuk vardı ama hep banko ilk 11de oynardı..ne güseldi o çocuk,suratına top çarpardı vs..bi de hep karşı takım oyuncularının tipleri aynıydı hehe...

Shaolin Soccer diye bir film var 2001 yapımı.resmen tsubasa'nın film hali ve çok eğlenceli bir film.Tahmin ettiğiniz gibi abartı hareketler ve abartı şutlar mevcut filmde.

Ya orda benim en hoşuma giden, o süper ikili vardı, nankatsu takımıbda değil, başka bir takımda, hele tren istasyonundaki antremanları manyak bişeydi.

Saygılar...

tsubasa bir bölümde sakatlanıyordu hiç maç oynayamıyordun son maç çok önemli tabi
sakat sakat oyuna giriyor özel hareketini yapıyordu ayak sapasağlam...:D:D:D

• Konu Sahibi Konu Sahibi
söz konusu tsubasa be abi...adam akıl karı değil ki.bide niye son maçlar hep önemlidir sezon değil mi sonuçta...hadi bi sezon iki sezon lig başbaşa çekişmeli gitsinde her sezon olur mu ki öle..

ben tsubasaya asıktım ya eee kücüğüm ya tabi sarcak yer arıyorum bi de tsubasanın bi kız arkadası vardı sarısın balerindi ona da gıcık oluyodum kıskanıyodum heralde :LOL: bi de futboldan anlasaymısım neler yazcakmısım da işte......

böyle bir çizgi film olamaz hala hatırladıkça gülerim 1 bölüm boyunca maç bitmezdi illet olurdum sonra kaleye gitmek için yokuş çıkardı topa vurunca iplik kadar ince olurdu fln böyle acayip bir japon yapımı çizgi film ama güzeldi valla olsada izlesek :)

Topa bir vururdu tsubasa 3 günde kaleye giderdi. Kalecide düşünür maziye dalar 1 ay boyunca yaşadıklarını izlerdik.Hava topuna bir çıkarlardı sen de 100 fit ben diyim 1000 fit sohbet ede ede 5 günde ordan giderdi.Tsubasa kale diregine zıplayıp havada topa bir rövaşata vurur top sanki yamuk yamuk olup kaleciyide topuda fileyide deler geçerdi.

ATIL_KURT demiş ki:
Topa bir vururdu tsubasa 3 günde kaleye giderdi. Kalecide düşünür maziye dalar 1 ay boyunca yaşadıklarını izlerdik.Hava topuna bir çıkarlardı sen de 100 fit ben diyim 1000 fit sohbet ede ede 5 günde ordan giderdi.Tsubasa kale diregine zıplayıp havada topa bir rövaşata vurur top sanki yamuk yamuk olup kaleciyide topuda fileyide deler geçerdi.

ehehe..süper ya...bide bi eleman hatırlıyorum rakiplerden biriydi taç kullanırdı ama topu önce eline alır topla beraber bi takla atar öyle taçı kullanırdı ve bu taç sanki 100km hızla giden bi kesmeymiş gibi orta sahaya giderdi....şimdi düşünüyorumda amma saçmaymış ya..

bide bi erik vardı ne oldu ona?? :LOL:

Daishuman demiş ki:
ATIL_KURT demiş ki:

ehehe..süper ya...bide bi eleman hatırlıyorum rakiplerden biriydi taç kullanırdı ama topu önce eline alır topla beraber bi takla atar öyle taçı kullanırdı ve bu taç sanki 100km hızla giden bi kesmeymiş gibi orta sahaya giderdi....şimdi düşünüyorumda amma saçmaymış ya..

bide bi erik vardı ne oldu ona?? :LOL:

ATIL_KURT gülmekten öldürdün beni allah cezanı vermesin :D :D

erik i hatırlıyorum o da baş karakterlerden biriydi de şimdilik bu kadar hatırlıyorum blackdamp sen unutmamışsındır beraber izliyorduk o kadar dimi :)

yaw japonların hepsi çekik gözlü fakat yarattıkları karakterlerin hiçbiri çekik gözlü değil çizgi filmlerde..bi de o kadar futbolla ilgili çizgi film yaptılar sanırsın halkı futbolla yatıp kalkıyo alakası yok halbuki :)

Geri