Sahibinden.com Ilan Sınırlaması

İlanımın süresi dolup tekrar yayınlamak istediğimde izin vermedi sahibinden.com , sonra da şu yazıyı gördüm:

http://www.sahibinden.com/kac-adet-ucretsiz-ilan-verebilirim-WQQaXQQ758WQQpXQQhelp

Yeni ilan da vermiyorum hani, süresi dolanı yeniden aktif hale getiriyorum sadece. Ama aklınızda olsun, onu da kabul etmiyor. Üstelik daha Temmuz'dayız.

Yani özetle, baydılar artık.

Zaten sürekli sorun çıkarttığı ve müşteri hizmetleri de berbat olduğu için şikayetçiydim.

O ilan başına 0,95 kuruşu almak biraz sıkar. Gider yeni üyelik açarım, yine de vermem. Kendileri bilirler.

• Konu Sahibi Konu Sahibi
Yayın süresi bitince mesaj geliyor tekrar aktif ediyorsun. Ama aktifken tarihi güncellemek istersen para istiyor.

Hocam, kafa karıştırmayalım. Söylediğim şey o değil. Herkes biliyor yayın süresi bitince tekrar aktive edildiğini. Gönderdiğim linke bakarsanız, bu aktive etme işine de bir sınırlama getirildiğini göreceksiniz.

Son düzenleme:
İlanımın süresi dolup tekrar yayınlamak istediğimde izin vermedi sahibinden.com , sonra da şu yazıyı gördüm:

http://www.sahibinden.com/kac-adet-ucretsiz-ilan-verebilirim-WQQaXQQ758WQQpXQQhelp

Yeni ilan da vermiyorum hani, süresi dolanı yeniden aktif hale getiriyorum sadece. Ama aklınızda olsun, onu da kabul etmiyor. Üstelik daha Temmuz'dayız.

Yani özetle, baydılar artık.

Zaten sürekli sorun çıkarttığı ve müşteri hizmetleri de berbat olduğu için şikayetçiydim.

O ilan başına 0,95 kuruşu almak biraz sıkar. Gider yeni üyelik açarım, yine de vermem. Kendileri bilirler.
Maalesef bende aynı durumdayım ücretsiz ilan verme hakkım dolmuş 1 ocak 2015 e kadar. Ama şu var farklı katagoriden ilan verebilirsin , geçen getle pedal satarken otomobil yedek parça dan açtım , şu an sadece tahminim müzik aletleri bölümünden açamazsın. Açmaya kalkıncada direk kredi kartı sayfasına yönlendiriyor 0,95 kuruş için , oda ayrı bir zevzeklik.

Maalesef bende aynı durumdayım ücretsiz ilan verme hakkım dolmuş 1 ocak 2015 e kadar. Ama şu var farklı katagoriden ilan verebilirsin , geçen getle pedal satarken otomobil yedek parça dan açtım , şu an sadece tahminim müzik aletleri bölümünden açamazsın. Açmaya kalkıncada direk kredi kartı sayfasına yönlendiriyor 0,95 kuruş için , oda ayrı bir zevzeklik.[/

GET ile dediğiniz yöntem uygulanabilir, haklısınız. Aklımda tutayım bunu.

Hayır, bir de yeni ilan açmıyorum ki arkadaş, varolan ilanı güncelliyorum. Her güncellemeye sıfırdan yeni bir ilan açılmış muamelesi niye yapıyorsunuz. Saçmalığın daniskası.

Zaten çakal ve ölücülerle dolmuş bir site. Yönetimi de çakal olmuş çok mu? Sahibinden sitesini kullanmayı bıraktım zaten. Herkese tavsiye ederim, ruh sağlığı için çok faydalı :)

Geri