Bedb!n(Samsun)

slmlar samsundan bi grupla karşılaşmak süper çok sevindim... madem samsunda çalıcak yer yok istanbula gelin :) burda bizden birilerini dinlemek harika olurdu... bekliyoruz sizi dinlicek birsürü samsunlu var hbriniz olsun. başarılarr

teşekkürler..,ilersi için istanbula gelmek ve oraya yerleşmek en büyük ümidimiz..
şu an için de bi konser ayarlanabilse geliriz cok da güzel olur

şarkınızı dinledim. çalıştığım tanıdığım bi kaç bar var kesinlikle tavsiye edicem. ayrıca üniversitemin etkinliklerinde çalabilcek bi çok gruba ihtiyaç oluyo davet etsem gelirsiniz umarım :) bu tarzdaki bi çok etkinlik için tavsiye edicem. bekliyoruz. görüşmek üzere.

teşekkür ederiz..güzel tepkiler alıyoruz..herkes birşeyler yapmaya çalışıyor ve bu bize gaz veriyor inceden inceden..
saygı gösteren herkese teşekkürler.

şans pek yanımızda değil aslında..
diretiyoruz biz bakalım neler bekliyor.
o konserden pek bi şe anlayamadık zaten daha fazla uzatmanında bi alemi yok diye düşündük..daha güzel bi repertuar hazırladık
http://bedbin.anatolianrock.com adresinden bakabilirsiniz orda var : )
önümüzde bi konser olursa çalarız artık

ben de bi samsunlu olarak sevindim walla böle bi grubun ortaya çıkmasına ki eren benim ilkokul arkadaşımdır gelip bana " abi bak deep purple şöle güsel böle ii der dururdu :D ". samsundaysanız şu sıralar gelip bi gün stüdyoda dinlemek isterim gencler sizi.
bu arada sunu da sölemek isterim ki samsunda her ne kadar çalcak yer olmasa da filan samsun bir sanatçı cennetidir - samsunumun reklamını da yapiim :D - bkz. yavuz çetin, orhan gencebay...

öncelikler teşekkürler..mustafa şu an antalya da o yüzden stüdyoya giremiyoruz samsunda..samsunda tekrar buluşmamız şubat ayına olacak sanırım..o zaman buyur gel abicim:)

şarkınızı ancak dinleyebildim ve bi kaç bişi söliyim dedim. sanırım kayıttan kaynaklanan bi problem var ki sesler boğuk birbirine girmiş şarkı çok kaotik olmuş,bi de kurbandan esinlenme hissettim -ya da ben bu sıralar çok dinliyorum başım döndü - ama emek verilip yapılmış madem ilgiyi hakediyor. daha da iyileriyle karşımıza çıkmanızı dilerim...

kısaca begenmiyorum tarz olarak sarkinin ses kalitesinide begenmedim ama bir samsunlu olarak başarılı olmanızı istiyorum tabi.
ben dayanamıcam deftones ritmli kurban vokalli ben anlamıyorum ikisi cok kötü oluyo benden sölemesi.
Emege yinede saygı başarılar...

kayıt hücum kayıt ve mixi yapılmadı..o yüzden bayağı bi problem var aslında kayıtta..bizde istenilen ruhu katamadık bu da bi gerçek....henüz iki aylık bir grubuz bu ilk denememiz ve genelde olumlu tepkiler alıyoruz..şunu da biliyoruz ki olumlu tepkilerdense mantıklı sebeplere dayanan ve en iyi ben bilirim edasından uzak yapılan olumsuz eleştirileri dikkate almamız bizi geliştirecektir..
o yüzden olumlu olumsuz bilinçli yapılan tüm yorumlar için teşekkürler.

daha iyisi içinde bundan sonra atılan her adım bir öncekinden daha iyi olacaktır.. :arrow:

deftones ritmi kurban vokali falan yok bu şarkıda..bu şarkıda bedbin var...ve bundan sonrakilerde de bedbin olacak alışmak biraz zaman alabilir.. yani en azından ben öyle düşünmüyorum..

hehe bilseydim samsunluların böle burda toplancağını ben de daha önceden grubuma samsun diye yazardım ii oluyomuş böle yaw:D bu arada vokal +ritm olayı güsel bi tespit olmuş :D

Geri