OverDose (Hard-Core / Nu-Metal) - Ankara

hikmet'çim yeni gitarist hayırlı olsun diim.. gece de söyledim 2 günlük çalışma için (stüdyosuz) çok çok iyi bi performanstı... 1 haftaya bütün parçaları oturtursunuz valla :twisted: erkin'e de kolay gelsin diyorum... çalış tarzını ve tekniğini beğendim :p (otorite konuştu) neyse efendim kolay gelsin diyorum...

evet erkin korayi bende begendim solaktı sanirim o dikkatimi cekti hatta diger gitaristten iyiydi bana gore kiyaslarsam..
pyscho'u dugun havasinda caliyo edam :D yok yok bu gitaris cok iyi

bu haftada süperdiniz arkadaşlar da ben pogo ve mini etek maduruydum birazzz dizimdende oldum biramdan da oldum 1 gr karissma wardı ondan da oldum huehueheu herşeyy sizin için zuhaha

teşekkürler yorumlar için bizde gayet mutlu ayrıldık programdan erkinde çok uyum sağladı gruba çok daha fazla hata bekliyordu herkes ama çok başarılı bi program geçirdi 2 haftaya eskisi gibi olucaz kesinlikle.... görüşmek üzere

ewet ya iiiyidi gitaristiniz bide burdan
küçük bi hata yapınca parmaklarıyla göstererek iğrenç hareketlerde bulunan arkadaşları kınıyorum
o adam bi çoğundan da iyi çaldı daha da iiiyisini yapacağını düşünüyorum
başarılarrrrrr

merhaba arkadaşlar ben erkin,öncelikle hepinize sabrınız ve bana vermiş olduğunuz destek için çok teşekkür ediyorum :D hatta evet abartıyorum,desteğini esirgemeyen herkesi öpüorum alınlarından :LOL: geçen haftaki talihsizliği(!) bu hafta telafi edicem işallah ve hepinizi de orda sahnenin önünde görmek isterim,şimdilik esen kalın efem=))

evet erkincik oturmaya başladı artık gayet güzel bi program geçirdik tolgada ziyaret etti bizi nasılmışız bakalım diye :p erkincikde pek mütevazi yazdıklarınada bakın hele :D

öhö...kem...kümm... :oops: hepinize tekrardan çok teşekkür ederim,sanırım düzgün bişiler yapmaya başladım artık :D ama devamı gelicek tabi,grubuma da bayaa alıştım canlarım benim :LOL: sana gelince seyhan,uğraşmak ne kelime,canıma ot tıkadın ama benim için zevkti :D

esta piti piti yafs...sadece solaklar hafifcene daa sivri zeka olur derler,o da şehir efsanesi=)) bisürü böle sanat insanı hep solaktır felan fişmekan ya(jimi hendrix mesela)

Geri