OverDose (Hard-Core / Nu-Metal) - Ankara

erkin gün geçtikçe daa da süper oluyo abi
son programda bana kızdınız ama hekettim galiba:)
bu haftada izlemeye çalışcam
şayet mersine KESİN dönüş yapmazsam...

Overdose'a ben giricem ama vokalist olucam... Ankaranın en iyi brutal vokali benim... Hatta belki dünyanın... Ama tek şartım Testament + moonspell + slayer çalmak.... Neyse... Sonuç olarak ovırdoz iyidir severiz ama voaklistleri pek bir çapkın oldu... Ayağını denk alsın....

bi de solaklar gey olmaya daha yatkınmış.. erkin de bilir bu sözü deil mi erkincik..hehehee... bak sana hemen erkincik demisler heheh.. zaten ibanezin var.. daha ne diyelim.. basarılar

bi de solaklar gey olmaya daha yatkınmış.. erkin de bilir bu sözü deil mi erkincik..hehehee... bak sana hemen erkincik demisler heheh.. zaten ibanezin var.. daha ne diyelim.. basarılar

erkin bilgisayardan cıkış yapmadıgı icin ve bu bilgisayarda süerkli benim kullanıcı adımın varoldugu ve erkinin solaklıgı yetmiyomus gibi bi de bunlarla beni ugrastırması... bilemiyorum..yine de basarılar..herseye ragmen

ben dişiim walla geyyy olamam bu saatden sonrada dönemem zatende erkin neler söliiler noluyo bak kışkırtmak gibi olmasında bişiler sölüyolar lafff da sanna sanırsan

hehö...onurcan ne geyliimi gördün bugüne kadar?=Pp bak sana diorum o strat'ın,tele'nin de fazlası zarar...fazla blues beyin hücrelerini öldürüomuş,idiot eyliyomuş adamı...=Pp

yaa bööle yetişme derdiyle olmuo, gel bis 1+1 ev tutalım heheheh bu grubu dinlemek için yapılır valla :) olsun bi pıtta olsa dinledik onu bulamayanlarda var tamahkar olmamak lasım :p amen....

sağolun varolun siz olmasanız bz neyizki... ;) neyse efenim önümüzdeki cumartesi GARAGE Barın tadilatta olması nedeniyle sahne alamıcaz tadilattan sonra artık ne şekilde bi mekan olcak muallak... kısmet diyelim biz ve görüşmek üzere.....

Geri