OverDose (Hard-Core / Nu-Metal) - Ankara

AnkaraCats_55 demiş ki:
evet arkadaşlar OverDose grubuda inşallah bu cumartesi sahnede olucak kesin haberi en kısa zamanda veririm....

p.s. : türkçemizi güzel kullanalım lütfen topiğin kapatılmasını istemeyiz değilmi.....

hikmetciim, burada ustume alinmam gereken bi durum mu sezdim ne?? :roll:

ama alinmadim.... :twisted: :twisted: :twisted:

ya bu cumartesi noluyo arkadaşlar ya çıksın artık overdose sahneye bir hafta bile dayanamadık yokluklarına ya nurdan hanım bu laf size çıkartın şu grupu ya bi gün açın oda cumartesi olsun sonra tekrar kapatırsınız

seyhanlan muhattap olmayın
ne dediğini bilmiyor o
zaten avatarını da beğenmedim..
kim yapmışsa becerememiş. :twisted:
istanbuldan sevgiler...
yarın kim çıkıyo garage'da?
geleyim mi??
gelemeyim :!: :?:

ha ha ha
sende bi alemsin avatarımı küçültmek için saatlerce uğraştın şimdidde beğenmiomusun gökhan
sen daha eve gitmedin mi?
overdose
sizin içinde elimden geleni yaptım da
raindog la anlaşmışlar önceden de
program grupları belli olmamış ama liste başındasınız sizi düşünmeleri
için bütün artılarınızı göz önüne serdim
büyük bi ihtimal haftalık program alıcaksınız yine
hikmetcim kısma olurmu ne güsel gerçi ayarlansaydı tolgada çalcaktı ama
neyse kısmet diilmiş bi haftamısı daha sizsiz geçirdik bende iki hafta yokum yolum göründü tatile gidiyorum
toplam dört beş hafta olcak sizi dinlemeyeli neyse dinlerken kıymet biliris belki huheuhheu

evet biraz açıklama yapsam iyi olacak... yaklaşık 2 saat evvel GARAGE bardaydım arkadaşalar ve perşembe cuma cumartesi gruplarının kesinleştiğini bize bildirdi seyit bey... ama bu gece belli olucak duruma göre pazartesi salı yada çarşamba gününden biri sanırım bize verilicek haftalık program olarak kısmet diyelim bu gece kesin haberi vericem işallah..... saygılar&sevgiler....

sayın overdose üyeleri nasılsınız yahuu??görüşemiyoruz bayadır özledik valla :) gelin diyoruz Antalyaya ama dinleyen yok,alla allaaaa.Ayrıca sevgili vokaliniz Hikmet Bey yaşıyo mu yahu :D ..neyse sevgilerrr saygılarrr :LOL:

Evet, garajda yokuz (en azından şimdilik, zamanla ne olur bilinmez). E öyle olunca da çıkacak başka yer kalmıyor, zira hiç kimse bu tarzı canlı müzik olarak tercih etmiyor. Sonuç itibariyle (tabi yine kısmet diyelim bi şey olacakmış gibi) overdose tarihin tozlu sayfalarına doğru ilerliyor.

:)

noluyo ya bi kaybolduk overdose çıkmıyomu artık ya bende protesto edip gitmiyorum diicemde becerebilirmiyim bilmiyorum ama nie böle oldu sizin için olumlu bakıyolardı ya a a a a a

overdose ya valla ösledim erkiiin dön tatilden ve baslayın artık bi yerlerde ama ekimde baslayın ben yokken cıkmayın ;) bass ı dinledim hep ii oldu ama geriye kalanlar :( grubu parca parca dinledim ama toplu olsun artık yoksa isyan edijem valla......amen.......

sen yaparsın da efde insandan başka herşey olur beah
gökan seninle konuşmamız lazım
ortalık karıştııııı yafruuu çok sinir oldum hepsi senin başının altından çıktı

selamlar arkadaşlar!!! hepinise biton teşekkür ederim overdose'a olan inancınız için :D bi süredir tatilde olduumdan mütevellit(aslında tatil diil,gönül işi...dalyana deniz kaplumbaalarını korumak için gönüllü gitmiştim) foruma bişicikler yazmak nasip olmadı...kimse merak etmesin,yine garage'da görüceksiniz bizi!!! bi ay boş durmadım,çok çalıştım,feci gazım,dönüşüm muhteşem olcak ;)

Geri