OverDose (Hard-Core / Nu-Metal) - Ankara

eveet
büyük gün yaklaşıyor bayaa bayaa
şaka maka 22 sene doluyor bugün yarın
doğum günümde overdose ile coşup, overdose ile eğlenecez..
tebrikleri özel olarak alayım lütfen, forumu meşgul etmiş olmayalım
acısıyla, tatlısıyla... falan fila işte
bekle beni pazar günü
işte yola çıkıyorum....
sevgiler, saygılar...

selamlar arkadaşlar,bu hafta garage'da konser olmasından mütevellit inanılmaz şekilde arzulamamıza rağmen sanatımızı icra edemedik,fakat hikmetcan iileşti artık on kaplan gücünde,benim de elim titriyo bikaç nota daha fazla basmak için=)) çok güzel bi program bekliyor sizi bu hafta,bikaç tane de yeni şarkı var!!! bu arada clown arkadaşım kusra bakma senin için çalamadık ama hepi börtdey diyoruz sana caanı gönülden=))

arkadaşlar scream vokalimiz olan fırat gruptan ayrılmıştır :!: hala yakın dost olduğumuz fıratcığımıza çok teşekkür ederim zaten grubu birlikte kurmuştuk artık grup elemanı olmasada yardımlarını eksik etmeyeceğini biliyorum ;) fırat elde olmayan nedenlerden dolayı ayrıldı ama overdose yoluna devam ediyor fıratın gitmesi nedeniyle grupta bi takım değişiklikler olmuştur artık biraz daha covera yönelik, scream vokali minimum seviyede şarkılar yapmaya karar verdik 8) ( :arrow: örneğin r&b, eski türk şarkılar gibi) ama sakın " 8O noluyo ya" demeyin bu şarkılar kendi tarzımıza göre coverlar olacaktır :twisted: bar programımızda bayram tatilinden sonra devam edicektir.... görüşmek üzere.... saygılar sevgiler....

yok abi ölmedim ama yakındır :) artık ne kadar heycanla bekleniyoruz bilemicem ama :) bu gece 22 sularında fıratsız kadromuzla GARAGE da sahnedeyiz 3-4 adet yeni cover var umarım beğenirsiniz (gelip dinleyecek olanlar içib tabi :) )

nedir abi yeni cover parçalar?
tool - sober overdose'un eskiden beridir çok güzel coverladığı bir parça değil miydi?
yeni kadronuzla da yolunuzda başarılar overdose...

abi bu aralar gelemedim sizi izlemeye ne kadar özlemiş olsamda ama yapacam bişiler damlayacam yane ne kadar bişiler deişsede siz yine herkesi coşturacak işleri yaparsınız bea

Tek isteğim var bu Ankara'daki en baba gruptan. Para piyasa müzikte var ama siz hiç bir zaman para için yumuşamayın. Her zaman numetal ve hard core icra etmeye devam edin. Asla sırtınız yere gelmeyecek.

sunstrok; teşekkür ederim yeni şarkıları beğenmene çok sevindim gerçekten tereddüt ediyoduk acaba beğenilmezse diye çok sağol yüreğimize su serptin :D

clown; yeni abi işte daha az böğürtülü :D

roulette; her zaman bekleriz zıplamayı kesmedik merak etme ;)

Geri