Terratec Phase88 Half Rack Yardım

'Müzik Teknolojileri & Kayıt Forumu' forumunda Misunra8 tarafından 6 Ağustos 2014 tarihinde açılan konu

1. Direk konuya giriyorum. Elime geçen bu ses kartının denemediğim ses kartı kalmadı. Win7 x64 sistem e sahip bir bilgisayarda kurcalıyorum aleti. Biraz eski olduğundan olsa gerek doğrudan win7 driver ı yok ama win7 32 bit te çalıştığı söyleniyor. 32 bit kurmak da istemiyorum ki yine riskli, çalışmayadabilir. Sorun şu ''audiodg.exe'' bir nedenden ötürü duruyor ve devam etmiyor ama çok saçma zamanlarda, mesela:
    Film izlerken pause yapıp 10-15 sn devam ettirince ses gelmiyor. Aynısı media player da müzik dinlerken, bilimum her programda oluyor. Cubase de işlevsel ama bilgisayarın kalan kısımlarının anası ağladı. Ne yapmak gerek, bilgisi olan var mıdır? Sadece Cubase kullansam problemim yok ama arada film izlemek, şarkı dinlemek gibi ekstralara izin vermiyor. Şu var ki görev yöneticinsen audiodg.exe yi kapatıp, media player ları açarsam ses gelmeye devam ediyor. Ancak o pause işlemi tekrar yapıldığında yine aynı sonuç. Artık tek cevap alabilmeyi umduğum platform burası kaldı.
    (Konu yanlış açılmış olabilir.)

Bu Sayfayı Paylaş