Ankara Retro Buluşması, 12 Aralık 2015, Cumartesi 19:00

Efendim bu persembe gunu nemleketimizin bence en guzide studyosu olan RETRO'nun Kizilay'daki mekaninda bulusuyoruz. Baslangic saatini aksam 19:00
olarak belirledik. Amac daha cok tanismak ama denemek isteyen olursa diye ekipmanlarimizi da getiriyoruz bilhassa MESA denemek isteyenler icin cennet olacak: duali, triplei, roadsteri vs. Kolasi kuru pastasi da bizden; size bir tek tesrif etmek kaliyor. Ankara'da mukim olup bu uber studyoyu hala denememis arkadaslar icin bundan guzel bir firsat olmaz, olamaz. Bak ben evli barkli adamim bu davetten dolayli dolaysiz en ufak cikarim varsa flash tv ye haber olayim ama yemek vakti gitar askina geliyorum.
Tesrif edecek herkesin en az gitarcilik kadar ilginc baska isleri mesguliyetleri de var bakarsaniz ummadiginiz sekilde ufkunuz acilir bana hep boyle oldu.

Son düzenleme:
Sevgili arkadaşlar,

Bu güzel organizasyonun fikir babası ve bizlere bu imkanları sağlayacak kişi sevgili dostum @yakko (Yakup SENEM)'dir...Kendisine buradan aleni teşekkürü borç bilirim...Gönlüne ve aklına sağlık...

Sevgili @OsmanBurak ve ben de elimizden geldiğince beyin fırtınası yaparak destek olmaya çalıştık...(ulen, kuru pasta ve içecek, ne ara bana girdi bilmiyorum, ama du bakalım :confused:) ...

Sevgiler ve saygılar...

Ankarada Turkrock ta yıllardır bir avatar a indirgenmiş takılıp duruyoruz. Bir çoğumuzun kimliği zaman içinde meydana da çıktı. Tanışıklıklar oluştu alışverişler yaptık.O dereceki işimiz düştü birbirimize müzik dışındaki konularda bile yardımcı olduk. Bilgimize bilgi kattık. Lakin hala çok düzgün ama tanışamadığımız insanlarla dolu Ankaramız. Artık yaşta biraz kemale ermeye başladı. Müzik geekliğinden elimizde hazır bahane stüdyo dahi oldu. Bu işe vesile olsun bize çatılık yapsın, beleşe bir araya gelelim bilgilerimizi paylaşalım. Ama daha önemlisi gülelim eğlenelim.Dükkanı dışarıya kapatması benden.Osman burak ve grundar ve bir çok kafa adam bir arada. Kek üstünde buz .) Tuğberk sana özel notum var. Ankaradaysan mutlaka bekliyoruz. Bütün müzisyen dostlar davetlimizdir.

Sevgili arkadaşlar,

Bu güzel organizasyonun fikir babası ve bizlere bu imkanları sağlayacak kişi sevgili dostum @yakko (Yakup SENEM)'dir...Kendisine buradan aleni teşekkürü borç bilirim...Gönlüne ve aklına sağlık...

Sevgili @OsmanBurak ve ben de elimizden geldiğince beyin fırtınası yaparak destek olmaya çalıştık...(ulen, kuru pasta ve içecek, ne ara bana girdi bilmiyorum, ama du bakalım :confused:) ...

Sevgiler ve saygılar...
Icecekler sana degil bana girdi biliyorum cunku ben bizzat soktum, sen muhabbet ehli insan olarak akil adamliktan sorumlusun. Lutfen tartismayalim mesajlar kayitli, kime ne soktugumu senden ogrenecek degilim eyyy grundar kaderden ote kader vardir...Fender'den ote de ibanez.

Icecekler sana degil bana girdi biliyorum cunku ben bizzat soktum, sen muhabbet ehli insan olarak akil adamliktan sorumlusun. Lutfen tartismayalim mesajlar kayitli, kime ne soktugumu senden ogrenecek degilim eyyy grundar kaderden ote kader vardir...Fender'den ote de ibanez.
Evet, bir daha, dikkatli okuyunca (bu konuda bir arkadaş daha uyarmıştı beni, demek ki sorun var gerçekten :)) sana girmiş gerçekten...Ama sen epey dolusun, rolleri değişelim, ben pek beceremem konuşma işlerini :) ...

Aman, iyi ki 2 tane Ibanez aldık, hemen "Fender'den ote de ibanez.", strat olsun bizim olsun...:D

Be menem bir zamana denk geldi yahu,Ankara dışında olmayaydım o tarihte pek bir şükela olacaktı. @yakko siz Retro'yu işletiyordunuz değil mi? Eğer bu profil fotoğrafı sizinse,sizle bilmeyerek de olsa tanışıklığımız var :D O stüdyoyu çok kullanırım ben,son bir kaç aydır sekteye uğrasak da genelde oradan yer ayırtırdım.

@OsmanBurak "ekipman getiririz denemek isteyen olursa dener" demiş. Ben de Mesa Mini Rectifier getirebilirim. Evde kullanmak için amfi araştıranlara, sırf deneyip sesini tadını çıkarmak isteyenlere duyurulur.

Edit: O kadar devrik yazmışım ki okuyunca kendim bile anlamakta zorlandım.
Edit 2: Elimin ayarını...

Geri