MTV Türkiye

Yıllar boyu başka dillerden ,başka ülkelerin ya da kıtaların Mtv sini izledik durduk .Artık bizimde bir MTV miz olucak bu kadar sizin için ne kadar mühim bir haber olur bilmiyorum. Ama 13-18 yaşlarıma geri dönseydim zıplayarak sevinirdim buna. O zamanlar resmen bağımlılık yapan bir televizyon kanalıydı MTV benim için ...Ve kimse inkar edemezki dünya müziğinin gelişmesindeki en büyük paylardan birisine sahip.
Kısa bir süre sonra sanıyorumki Kablolu tv ,uydu ve digiturk de izleyebilicez kendi dilimizden mtv birde mtv de yayınlanan yabancı programları (jackass,pimp my ride,dismissed ..) türkçe altyazılı olarak izleyebilicez.
MTV olmanın en büyük özelliklerinden biriside VJ leri tabiiki en çok merak ettiğim şeyde bu Türkiyede ki vj ler nasıl olucak bekleyelim ve görelim sonra buradan MTV Türkiye ile ilgili yorumlarımızı yaparız ;)

http://www.mtvturkiye.tv/

turkiye mtv de çalışamalrı için vj aramaları başlamış galiba tv de gormuştum mtv piyasa kanalı ya kral tivinin amerika görmüş hali olur bence o kadar da fazla bişey beklemiyorum ben ha jackass ,beavis and butthead ı falan altyazılı izlemek hoş olur tabi

limonata demiş ki:
Kısa bir süre sonra sanıyorumki Kablolu tv ,uydu ve digiturk de izleyebilicez kendi dilimizden mtv birde mtv de yayınlanan yabancı programları (jackass,pimp my ride,dismissed ..) türkçe altyazılı olarak izleyebilicez.

o programların çakmalarını izliyoruz zaten burda :LOL: kahramanlar türk olursa zaten hiç bişey değişmez..

Hoşgelirler ihşallah, iyi güzel programlar bekliyoruz güzel olacak gibi...

Yönetici Uyarısı: Mesajınız yönetim tarafından düzeltilmiştir. Kasıtlı olarak Türkçe'yi yanlış kullanmaya devam etmeniz durumunda siteden atılacaksınız. Lütfen Forum Kurallarını okuyunuz.

Headbanger's Ball'u alsınlar,geceleri altyazıylan yayınlasınlar...Gerisi beni ilgilendirmez,pop,hiphop,rap arası gidip gelecekler çünkü...Hatta Kral TV'yi örnek alırlarsa,yayınların arasında Seda Sayan,Nihat Doğan,Lerzan Mutlu,Ferhat Güzel görmemiz olası... :LOL:

Vj ler Kral tv deki gibi olursa komedi olur:
-Merbaaa şimdi de bir Testament çalışması söz müzik Çak bili, Müzik Aleks ayy ne zormuş ingilizce konuşmak yaa. Sigarası olaan vaarr mııı?

blackdamp demiş ki:
headbangers ball için gothic kız bulalım çabası içindeyiz.. :D

Esmer VJ adayları!!!
Gotik olayım derken,"g.tik" olursanız,almayız... :LOL:

Beyaz ten,siyah saçlı bayanlar öncelikle değerlendirilecektir... :LOL:

Sarışın olup,gotik olabilenler varsa,daha dikkatle değerlendirilecektir!!!(Türünün ilk örneği olarak... :LOL: )

Tikiyseniz gelmeyin,pop müzik programı değil bu!!! :LOL: Oturun babanızın BEMEVE İKSBEŞ'ini kullanın,duvara çarpın,babanız "Önemli değil kızım!" desin,hemen tamir ettirsin.Ya da oturun,sevgilinizle Gülşen dinleyin. :LOL: :LOL: :LOL:

VJ adaylarının metal müzik konusuda bilgili olması tercihtir.Seçilen adaylar,Metal Kültürü sınavına girecektir,başarısız olanlar üç haftalık Hızlandırılmış Metal Kültürü 101-102-103 derslerini alacaktır.

Fiziksel güzelliğe çok dikkat ederiz,diyelim şimdiden...Simone Simons,Cristina Scabbia tarzı bir melekseniz direk gelin,torpil yaparız... :LOL:

Jürimiz çok serttir,güzelliği çok pis değerlendireceğiz ve metal bilgisini de ölçeceğiz.Popstar jürisi halt eder yanımızda,onlar şovenist biz ise realistiz.Armağan Çağlayan falan yalan olur bizim jüride...
:LOL: :LOL: :LOL:

Kendine güvenen gotik bayan arkadaşlarımızı bekliyoruz... :LOL: :LOL: :LOL:

Geri