Conquering Dystopia

'Yabancı Rock Grupları & Sanatçıları' forumunda Flamenco tarafından 9 Ağustos 2014 tarihinde açılan konu

 1. Yeni kurulmuş bir grup bilmiyorum dinliyeneniz var mı ben severek dinliyorum. Jeff loomis ve keith merrow kurmuş grubu  bunlarda en güzel parçaları :)
   
  hackeiommi ve antbalci bunu beğendi.
 2. Keith Merrow'un riffleri ve Jeff abimizin soloları ile harika bir oluşum...
  Zaten grup sinyallerini 1 2 yıl öncesine kadar Jeff Loomis ve Keith Merrow'un ortak bir kaç parçası ile vermişti. Space Dealer ve heart of the sea parçaları ile vermişti.
  Ayrıca Ola Englund'un da birlikte katılımıyla bu üçlünün birlikte ve farklı kombinasyonları ile parçaları - tanıtımları, JamUP Pro tanıtımları bulunmaktadır...
   
  Flamenco bunu beğendi.
 3. Bu Jeff bu soloları ne yiyiyor ne içiyorda yazıyor hala anlayabilmiş değilim adamın elinin değdiği parça mükemmel oluyor :)
   
  Ze_uS bunu beğendi.
 4. Valla yaşadığı yerin toprağından mı yoksa suyundan mı bilinmez :)
  Nevermore'da ikende öyleydi, şimdide öyle... Ama bildiğim kadarıyla flamenko ve ispanyol gitar eğitimi de almış ilk müzisyenlik dönemlerinde... Zaten sololarında ve ezgilerinde de hicaz/yarım hicaz gamlarıda harmanlıyor ve inanılmaz melodik tınılar yazıyor...
   
  Son düzenleme: 9 Ağustos 2014
  Flamenco bunu beğendi.
 5. Bknz:Chris Broderick oda klasik müzik eğitimi almış adam deli gibi keman, piyano ve klasik gitar çalıyor elektro gitarda da bence dünyanın en iyi teknige sahip yaşayan gitaristlerinden ve Jeff loomis lede arkadaş zaten.

  Klasik müzik eğitimi bence önemli ilk yıllarda :)
   
  Ze_uS bunu beğendi.
 6. JamUp app'inin tanıtım videolarında da çalıyor ikisi, çok acaipler :)
   
 7.  
  Ze_uS bunu beğendi.

Bu Sayfayı Paylaş