Logo Tasarlayanlar

'Müzik Endüstrisi' forumunda punk tarafından 31 Temmuz 2006 tarihinde açılan konu

1. Grup logosu tasarlayan bildiğiniz kişi veya yer varsa buraya belirtebilirsiniz...

2. benim arkadaşım var grafik bölümünde okuyor bizim grubun posterlerini de o hallediyor! istersen konuşabilirim onunla...

3. Çok sevinirim...

4. arkadaşım da söyledim kabul etti en kısa zaman da (yani birazdan) turkrock üye olcak..ordan irtibata geçebilirsiniz...nick'i derunii muhtemelen bu topic yazar ne yazıcaksa kolay gelsin başarılar!...

5. Teşekkürler herşey için... Derunii'nin ilk mesajınıda sabırsızlıkla bekliyoruz...

6. bahsedilen arkadaş bnm :wink: grfikte okumaya bu sene başladım ama kendi kendimi şimdiden geliştirdim... elimden geldiğince size yardımcı olmaya çalışırım ve bu bnm için büyük bi zevk olur... pm atrsanız konuşuruz :wink:

7. Araya girmek değl derdm önce onu belirtym.Topic çok iyi olmuş bu işle uğraşanlar burada toplnsa,talep edenler için kaynak görevi görür.Güzel santlar resm mezunuyum ve aynı alanda yüksek lisans yapmaktaym,ayrıca uzun bir süredir logo tasarımı v.b. grafik işleriyle ilgileniyorm ilgilenenler özel mesaj atarak ulaşabilir ve istek durumunda portfolyomu görebilir.Müzkten para kazanıyorm şu an hoşuma giden projelere(underground diyim kalanlar hiç sevinmesn) karşılıksız bişeyler hazırlayabilirm.amatör ruh ölmesn dimi.saygılarr

8. Tcan

Tcan

5
    0
    0
    grup logosu ve albüm kapak resmi yapabilecek arkadaslar bana ulasırsa sevinirim .

9. EfeAkn

EfeAkn

9
    0
    0
    çok profesyonel değilim ama mütavazi bişeyler isteyenler mesaj atabilir :) yaptıklarıma imzamdaki linkten ulaşabilirsiniz

10. çok pro değilim hobi amaçlı uğrasıyorum ama cuzi rakamlara yaparım kapak logo web sitesi gibi işleri.

web işinde yeniyim henuz ilk sitem.
    www.fizyoterapiverehabilitasyon.com/geriatri
    daha önce bi kaç albumlü gruba myspace tasarımı yapmıstım bide.ama myspace öldü artık.

aşağıdaki foto çekimleri tasarımlar logo vs tamamen bana aittir. foto çekimi konusunda cok pro değilim. makinem dandik biraz

[​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG]

bu çalışmada sadece logo bana ait