Satılık Değil (!)

'Forum Meydanı' forumunda braveblood tarafından 10 Ağustos 2014 tarihinde açılan konu

1. bir çok abi ve kardeşimizin bir çok ürün sattığını takasladığını yada satmaya çalıştığını gördük ... özellikle forumdan dostlarla gerçek yaşamda tanıştıktan sonra bu ekipmanların ötesinde çeyizlik ,yastık aldı ekipmanlar gitarlar olduğu gözümden kaçmadı :) çok maymun iştahlı biri olarak böyle bir ekipmanım gitarım vesayrem yok ama ASLA satmam 30 yıldır bende mezarlık,evladiyelik gitarınız ekipmanınız varsa görmek isterim ,maksat hem muhabbet hemde fikir edinme olup ,muhalefet yapılmaması rica olunur :) saygılarımla , Mertkan

CAJEMIR bunu beğendi.
  2. image.jpg Kendisiyle tanışalı çok olmadı açıkçası :) Ama inşallah beraber çok zaman geçiririz ;)

46&2 ve anatolia999 bunu beğendi.
  3. Foto çok net çıkmamış özür dilerim :)

4. güle güle kullanın detay verebilirmisiniz acaba?

5. Kendisi 2011 üretimi bir Gibson Les Paul Custom :) Manyetik olarak Neck : 490r ama bridgede burstbucker Pro var.Manyetikler tamamen stok değil yani.Aslında stok bridge manyetiği de iyiydi ama burstbucker'ın soundu daha bir hoşuma gidiyor :)

6. teşekkür ediyorum .. güle güle kullanmanız dileğiyle.

7. Teşekkürler :)

8. Kutay_

Kutay_

696
    1,025
    9,605
    Başlığı "evladiyelik" yapalım bence :D

hackeiommi bunu beğendi.
  9. Benim Nighthawk kolay kolay elden çıkmaz herhalde. Kullandığım en rahat klavyeye sahip. LP'ler Stratlar gelir gider, o kalır.

10. 2.ayımızı tamamladık bir süre önce nice senelerimiz geçer umarım :) Rengi farklı olsada o bir 52 RI 17 yaşında :D

11. büyüksün Hakan Abi :)

yanlış hatırlamıyorsam bir yerde birine önermiştiniz gitarınızı :)) sizinkini saymıyorum Arda Bey :)

12. Yerine göre öneririm ama, bulabilene de helal olsun. Türkiye'de özelikle ikinci elleri nadir çıkıyor.

braveblood bunu beğendi.
  13. tabiki yanlış hatırlıyor olaibilirim ama sanki bir başlikta birine gitarınızı satmak için önerdiğinizi hatırlar gibiyim

14. Hocam elimde 97 20 arası özel üretilmiş, Bakır rengi bir 52 tele mevcut bu forumdan almıştım ve inanılmaz bir gitar, Ufak bir ses kaydıda gönderebilirim size şimdilik 2 fotoğraf gönderiyorum , 52 RI Olmasının yanında özel bi seri türkiyede başka varmı bilmiyorum özel mesaj atarsın begenirsen. Ha Buarada Kendi Hardcasei 97 den beri duran ve aksesurlarınıda yanınfa vereceğim tweed casedir hardcasei.

4000 tl ye kadar fender tavsiyesi 'adlı başlıktaki mesajınız ^^ yani vazgeçilmeziniz değil ondan saymadım dedim :)

15. Öhöööööyytt!! Öyle şeyler deme. Daş olursun daş!! :)

16. fil hafızası var abi bende ! yanlış olmaz :p

17. Bunu satmam, ilk Gibson'um bu. Greco'yu buradan birine tavsiye ettim ama.

18. :) Sonra ilk açtığım başlığı hatırladım ve bu gitarı okadar çok elinde tut diyen olduki vazgeçer gibiyim derken vazgeçtim .

braveblood bunu beğendi.
  19. abi yanlış anladın sanırım Arda arkadaşa yazmış idim onu sana değil :) sen önerdin demedim arkadaş için demiştim

Bu Sayfayı Paylaş