Satılık Değil (!)

bir çok abi ve kardeşimizin bir çok ürün sattığını takasladığını yada satmaya çalıştığını gördük ... özellikle forumdan dostlarla gerçek yaşamda tanıştıktan sonra bu ekipmanların ötesinde çeyizlik ,yastık aldı ekipmanlar gitarlar olduğu gözümden kaçmadı :) çok maymun iştahlı biri olarak böyle bir ekipmanım gitarım vesayrem yok ama ASLA satmam 30 yıldır bende mezarlık,evladiyelik gitarınız ekipmanınız varsa görmek isterim ,maksat hem muhabbet hemde fikir edinme olup ,muhalefet yapılmaması rica olunur :) saygılarımla , Mertkan

image.jpg
Kendisiyle tanışalı çok olmadı açıkçası :) Ama inşallah beraber çok zaman geçiririz ;)

Kendisi 2011 üretimi bir Gibson Les Paul Custom :) Manyetik olarak Neck : 490r ama bridgede burstbucker Pro var.Manyetikler tamamen stok değil yani.Aslında stok bridge manyetiği de iyiydi ama burstbucker'ın soundu daha bir hoşuma gidiyor :)

Hocam elimde 97 20 arası özel üretilmiş, Bakır rengi bir 52 tele mevcut bu forumdan almıştım ve inanılmaz bir gitar, Ufak bir ses kaydıda gönderebilirim size şimdilik 2 fotoğraf gönderiyorum , 52 RI Olmasının yanında özel bi seri türkiyede başka varmı bilmiyorum özel mesaj atarsın begenirsen. Ha Buarada Kendi Hardcasei 97 den beri duran ve aksesurlarınıda yanınfa vereceğim tweed casedir hardcasei.

4000 tl ye kadar fender tavsiyesi 'adlı başlıktaki mesajınız ^^ yani vazgeçilmeziniz değil ondan saymadım dedim :)

Geri