Satılık Değil (!)

yani bulunacak bir renk değil bencede doğru kararı almışsınız ! ozaman sorun yok güle güle kullanınız ^^ bendeki hafızaya bak ama ya.... efsane

öyle abi ... bu arada Suhr u sattım ,vazgeçmem diyordum gayet vazgeçebiliyormuşum birazda ondan açtım başlıgı insanların vazgeçilmezlerini görebilmek için

bir çok abi ve kardeşimizin bir çok ürün sattığını takasladığını yada satmaya çalıştığını gördük ... özellikle forumdan dostlarla gerçek yaşamda tanıştıktan sonra bu ekipmanların ötesinde çeyizlik ,yastık aldı ekipmanlar gitarlar olduğu gözümden kaçmadı :) çok maymun iştahlı biri olarak böyle bir ekipmanım gitarım vesayrem yok ama ASLA satmam 30 yıldır bende mezarlık,evladiyelik gitarınız ekipmanınız varsa görmek isterim ,maksat hem muhabbet hemde fikir edinme olup ,muhalefet yapılmaması rica olunur :) saygılarımla , Mertkan

Konu başlığı harikulade, bu tarz ürünlerimiz en iyi böyle özetlenebilirdi (y)

(yarın öbürgün değişirse diye, başlık "Satılık Değil!")

Ovation elektro akustik gitarım asla satılık değildir. İlk gitarımdır. Yıllarca sahnelerde kahrımı çekmiştir. Çok hor kullandığım hatta bir kaç kere sapının üstüne betona düşürmüşlüğüm bile oldu. Bestelerimi hep onunla yaptım. O benim dostum Ovy. Çok çok zorda kalsam bile satmam. Asla da geçmişimde ne ilan ne teklif göremezsiniz. Şu anda şehir dışındayım o yüzden resim ekleyemiyorum.

Fildişi mini 5153'ümü asla, kat'a, zinhar satmam. Geldiği gün fotoğraflamıştım. 2.5 yıl olmuş geleli:
861440_10200647094926136_445655773_o.jpg

Aslında şu resimde görünenlerin hiçbirini satmam herhalde (Nazgul manyetikli solak Blackjack SLS C-7 de dahil):
1966728_10203455895584397_1500071996_n.jpg

Bir de Ibanez GRG170DXL'imi satmam. İlk gitarım çünkü. 3 yıldan fazla oldu ve bu gidişle torun tombalağa göstereceğim inşallah. Hatunun adını hatırlamayacak kadar yaşlandığımda da elime alır bakarım artık :)

Evet, gerçekten de 30 yıl geçti ve hala satmadım. Bir otuz yıl daha satmam, zaten satsam da alan olmaz. 1985 model, hem de Japon! Biz 86'da almışız. Helvacıoğlu blok fülüt ve bağlamadan başka bir enstrüman görmemiş biz ilkokul veletleri arasında böyle bir alete sahip olmak sizi derhal sınıfın en havalı çocuğu yapardı. Bu "Elektronik Müzik Aleti'nin" (üzerinde aynen böyle yazıyor) değiştirileiblir Rom Pack içerisinde dünya klasiklerinden 4 güzide eser bulunmaktaydı. Her tuşun üzerinde yanan takip ledleri ile şarkıyı öğrenebiliyordunuz. Şarkıyı çaldıktan sonra performansınızı zayıf-mükemmel aralığında değerlendiren bir de rating düğmesi bulunmakta.
Alet 8 farklı enstrüman sesi çıkartabilmekle beraber, sıkı durun, tam 12 (on iki) ritm ile size eşlik edebiliyor. Yalnız klavye ne yazık ki monofonik, akor basmak mümkün değil. Fakat 3,5 mm kulaklık çıkışı gibi üstün özellileri de var. Greensleeves'i öğrenicem diye çocukluğumu helak etmişliği vardır. Satar mıyım hiç ?
WP_20150716_008.jpg
WP_20150716_009.jpg
WP_20150716_014.jpg

Geri