Old Man's Child

'Yabancı Rock Grupları & Sanatçıları' forumunda Layne_Staley tarafından 11 Ocak 2004 tarihinde açılan konu

 1. Aslında çok fazla birşey bildiğim için açmadım bu başlığı, hiçbirşey bilmediğim ve öğrenmek için açtım...

  Hangi albümlerini önerirsiniz?? Nerelidir bu adamlar?? Swan özellikle sen ne dersin?? Tabi diğer bütün bilge abilerimiz de....
   
 2. old man's child black babası dimmu borgir'ın kardeş grubu gibi diyebilirim.Gerek müziksel,gerek görsel açıdan iyiler
  En sevdiğim albümleri revelation 666
  Bide son albümleri in defiance of existence'ın ön kapağı en sevdiğim albüm kapaklarında birinci sırada(eğer resim koymayı bilsem koyardım ama cvp yazarken nasıl resimkonulduğunu bilmiyorum)
  Black seviyorsan kesinlikle pişman olmazsın......
   
 3. arkadaşa aynen katılıyorum ve bide The Pagan Prosperity albümünü dinle derim
   
 4. Old Man's Child sadece 2 albümünü dinlemiş olmama rağmen sevdiğim guruplardan diyebilirim.

  Carmilla, bu tag ların arasına resmin url sini yazarsan olur.
   
 5. Valla black çok sevmem,her zaman da söylerim;ama bu adamların The Pagan Prosperity albümleri çok şıktır,güzeldir,dinlenmelidir.Ayrıca albümün orjinal alınmasını tavsiye ederim çünkü görsel açıdan da oldukça iyi hazırlanmış bir albüm.

  Müzikleri hakkında o kadar derin yorum yapamam,bir albüm dinleyip.Tek albümü güzel,ama gerisini bilmiyorum.Sadece,dinleyen bir arkadaşım vardı,3 albümü varmış,3'ünü de çok beğenmiş.Demek ki var bir şeyler..
   
 6. Old man's Child sevdiğim blac grupları arasında 3'üncüdür fakat çok güzel melodileri olduğu bir gerçek...
  Elemanların özellikle bateristleri harika çalıyo(mübarek helikopter gibi :) )
   
 7. ben black hiç sevmem fakat bu grubun senin de dediğin gibi pagan prosperity albümleri çok güzel. kesinlikle edinilmeli. öbür albümlerinden bu albümü andıranı var mı? bilgisi olanlar söölerse sevinirim
   
 8. Pagan Prosperity gibisini daha yapamadılar. O yüzdende fazla dinlemiyorum artık. Mesela In Defiance Of Existence acaip bir patlama ile girdi piyasaya.. Şayet Ankara'da bütün raflarda gördüm albümü ilk çıktığında .. O kadar abartılacak bi albümde değil bana göre ama omc sevenler için iyiydi :? Koskoca albümde bana hitap eden "The Underworld Domains" sevme nedenimde deli dışkısı bi riff barındırması :dil
   
 9. In Defiance Of Existence son albumlerı 2003 melodic/black dedın mı dimmu borgir bide old man's child


  [​IMG]
   
 10. Norveçli saglam melodik black grubudur.Eleman konusu biraz karışıktır elemanları dimmu borgir ile susperiada da çalmaktadırlar ..Dimmu Borgir ı kuran tjodalv dimmu ile ilişkilerini kestikten sonra Old Man's Child a geçmiştir ayrıca Dimmu Borgir ile birde ortak albüm cıkarmışlardır.Old Man's Child melodik bakımdan iyidir dinlenir.
   
 11. vermin albümü ne dehşettir yau, riffler davullar obaa diyesi geliyor insanın.. öncesini fazla olmasa da dinledim ama, klavye daha bi öndeydi sanırım sonuç: sevemedim, niye ki..
   
 12. "black seeds on virgin soil" şarkısını şiddetle tavsiye ederim...
   
 13. hiç dinlemedim ama indirip dinliycem bakalım umarım cradle gibi sonlara doğru bozmuş bir grup değildir :?
   
 14. yok bozmadılar çünkü dağıldılar(gene toparlandılar mı bilmiyorum ama).old man's child iyi gruptur.bende revelotion 666 albümleri mevcuttur(mc olduğu için dinleyemiyorum.mp3'lerini daha edinemedim :( )adlarını bilmediğim bir iki albümlerini daha dinledim.çok hoşuma gitmişti.keşkim dağılmasalardı :cry:
   
 15. kendileri dimmu borgir in pilot grubudur....pagan prosperity de kral albümleridir.
   
 16. Herkez The Pagan Prosperity albümünü diyo bende onu diyorum çok sağlam bir melodik black metal albümüdür bu albümde behind the mask ,return of the night creatures en sevdiğim parçalarıdır,ayrıca born of the flickering albümünüde tavsiye edebilirim herkeze.
   
 17. @Asmodeus_the_Demoniac
  kimsenin dağıldığı felan yok yau, nerden çıktı bu şimdi.. hmm..
   
 18. alla alla ben old man's child'ı dağıldı biliyodum.pek sesleri solukları çıkmıyodu da.ama dağlımamışlarsa bu güzel bi haber :wink:
   
 19. Bu senede yeni albüm çıkardılar.Beğendiğim bir grup.
   
 20. Bu grubun Galder'den başka elemanı olmadığına göre nasıl dağılıp birleşebiliyorlar acaba?
   
Benzer Konular
 1. DavyJones
  Yanıt:
  7
  Gösterim:
  1,068
Yükleniyor...

Bu Sayfayı Paylaş