Kery's

'Sanatçı ve Gruplar' forumunda anti-social tarafından 31 Temmuz 2006 tarihinde açılan konu

1. Ben indirdim , dinledim , yorumladım kendisine de söyledim , reklama gerek yok :D

2. bu kadar Kery's olunmaz ki kardeşim... :D

3. :D keriziz biz

Bir de bu başlık ciddi,dalga geçme vs amaçlı değil.Yanlış anlama olmasın...

4. olumsuz düşünmeyin kayıdı dinledim güzel arkadaşlar iyi bir iki eleman toplayıp sağlam bir grup olursunuz başarılar diliyorum hepinize ...

5. ya cidden cok samimi buldum sizi ankara fln sarkıda güzel olmus sarkı seçimleride cok güzel en büyük fanınız olarak geliyorum diger sakılarını bekliyorum

(bu da dalga geçme amaclı diil ciddiyim) başarılar

6. Bir gün herkes Kery's dinleyecek! :D

7. diğer coverları bekliyoruz........ !! :D

8. Saolun cover dostları :D

Biz sizler için keriziz.Kery's çok yavaş bir hızla icrata devam edecek. :metalhead

9. Leonardo leads, Donatello does machine.. Raphael is cool but cruel (Böyle miydi lan?) Michalengelo is a party dude velooovvvv..!!

Türkçeye çevirin ve kavırlayın ulan..!

Hirizılı Petşıl, Tudu Pavl..!

10. İyi hoş ama vokal geri planda kalmış biraz onun dışında hoş...

11. Cok güzel ben cok begendim , vokal biraz agresif olsa cok daha leziz olacak ama hayırlısı , kader tabi :D

Ha bide Nukleer Eken Ölüm Biçer :wink:

12. Deep Inside'a başarılar.

13. Böyle Kery's gençleri pistlerde de görmek istiyoruz biz.

14. Türk Rock/Metal piyasasını sallayacak, kafaları kopartacak yegane gruptur. Ellerinden öpüyorujm kendilerinin.

15. Kery's diye fast food restoranı açmayı planlıyorum.Telif ücreti ne kadar istiyorsunuz?

16. Lütfen destek bekliyoruz.Bahşişler kasaya.tip baks var orada.

17. İlk dinlerken yanımda bulunan dayım "Bu vokalistin voltajı mı düşük?" diye bir soru sormuştu. Vokaller biraz daha ön planda olsaydı iyi olurmuş ama bunun olmaması için de geçerli sebepler varmış zaten. İkinci cover çalışma hakkındaki tahminlerimizin gerçekleşmesini ve piyasaya ilki gibi kaale alınmayan bir şekilde damga vurmanızı diliyoruz. :lol:

18. Elinde grubun kaydı bulunan biri, sevabına bana ulaşabilir mi? İlk mesajdaki link ölmüş. Merak Etme Sen'i inatla merak ediyorum.
    " ... toprak olur taş olurum, yolunda yoldaş olurum
    istersen kardaş olurum, merak etme sen ... " :metalhead

Bu Sayfayı Paylaş