Bir Ilan Hakkında Görüş Rica Ediyorum

Merhaba arkadaşlar umarım konuyu doğru yere amışımdır diye umuyorum. Aşağıda belirttiğim ilandaki gitarı almak istiyorum fakat daha önce deneyimim olmadı bununla başlayabilirim diye düşündüm, sizin görüşleriniz nedir bu konuda. bir de tek başıma almaya gidecğeim sonuç oalrak dışındaki çatlak çizik vb. durumlarda dışında herhangi bir sorunu olup olmadığını anlayacak yetide değilim bu nedenle. neler önerirsiniz veya belki ilanı veren arkadaşı tanıyan öneren birileri olabilir aranızda

http://www.sahibinden.com/ilan/alisveris-muzik-muzik-aletleri-epiphone-lp100-2013-175028141/detay

İyi günler hepinize

Merhabalar. Resimlerine bakarak gitarın sorunlu olup olmadığını söylemek gerçekten zor. Sonuçta yeni görünüyor. Gitarlarda genelde stok olarak 0.9 tel bulunur. 0.10 tel takılırken entonasyon ayarı yapılıp yapılmadığını sorabilirsiniz. Gerçi yeni alınan her gitarı bir luthiere kontrol ettirmek, gerekliyse yeniden ayar yaptırmak tedbiren iyidir. Mümkünse almaya giderken yanınızda işi bilen biri ile gidin.

• Konu Sahibi Konu Sahibi
işte maalesef işi bilen birini tanımıyorum belki buradan bilen bir arkadaş yardımcı olmak isteyebilir. Size de çok teşekkür ederim tavsiyeniz için :)

Ben de elektro gitarımı yeni aldım sayılır. Almadan önce yaptığım araştırmalarda bu model hakkında hiç iyi şeyler okumadım. Bu civarda bir fiyata genelde Ibanez GRG170DX tavsiye ediliyor. Biraz daha çıkabilirim diyorsan Epiphone lp studio veya special

• Konu Sahibi Konu Sahibi
Ben de elektro gitarımı yeni aldım sayılır. Almadan önce yaptığım araştırmalarda bu model hakkında hiç iyi şeyler okumadım. Bu civarda bir fiyata genelde Ibanez GRG170DX tavsiye ediliyor. Biraz daha çıkabilirim diyorsan Epiphone lp studio veya special

Acaba ne gibi olumsuz yorumlar vardı eğer hatırlıyor iseniz ? Elbette studio almak daha iyi olur fakat 2. el pek denk gelemedim ilanlarda

Est. Gitar temize benziyor. Satıcı kabul ederse birlikte bir luthiere gidip gösterin. En güvenlisi bu olur sanırım. Arada danışma ücreti alır mı luthier, tabii bilemem.

@fulemars daha küçük yazaydın :)

İlanı veren arkadaş benim :) Buranın Alım Satım kısmında da var ilanım... Bugün bu siteden Leoffwow nickli arkadaş alacağını söyledi. Yarın alışverişi gerçekleştirebilirsek gitarı denizliye kargolıycam. Bir aksilik çıkarda alışverişi gerçekleştiremez isek gelip bakabilirsiniz.

Geri