Retro 2014 Buraya

hB0A3ABF7

Neyin ironisi lan bu gelmişssin açık açık yazmışssın ben senin yazdığın şeyi yorumlamak zorundamıyım Kusura bakma ozaman bir dahakine adam akıllı yaz.

Hacım bu kadar kolay konusabiliyorsun artistik yapabiliyorsan , benle özelden bi konuş sen , şurda kafa dağıttımız forumda yazdıgın laflara bak nasıl bi dallamasın sen.

aramızdaki sorunu çözdük empati kurarak. Üstelik ikimiz de "troll" falan değildik.
Bence bu lafları mantıklı bir şekilde uzlaştırmaya çalışan değil de yaşını başını almış milleti troll diye yaftalayıp keh küh köh diye gülenler hak ediyor "olabilir"(o olasılığı siz bulursunuz artık)...
Artık ne yazarsanız yazın karşılık vermeyeceğim.

Troller hep var ve var olacak, kendilerini çok hızlı belli ediyorlar zaten, onları beslemeyelim ve canımızı hiç sıkmadan "engelle"yi kullanalım...

Sevgiler ve saygılar...

Tatsız mesajlar, gerginlikler bi yana, @Grundar abiyi dinlemek tez zamanda tekrar nasip olur umarım gerçekten çok hoş, keyifli bi abimiz :) programın bitimine doğru beraber bi enter sandman denemesi de yaptık daha ne olsun :ROFLMAO:(y)
Sevgili @bySpasticus , teşekkürler, gayet keyifliydi, yine tekrarlayalım, çaldığın tarzı (hardrock/heavymetal) gayet icra ettiğini düşünüyorum (y), bir ara bir parça çalışalım, birlikte çalarız :cool:...

abooo ortalık kalkmış ayağa... Çocuk orta yaşa gelmeden orta yaş krizinin dibine vurmuş resmen :)

Dönelim güzel, keyifli, beğenmeyenlerin içten içe gıpta ettiği aile buluşmamıza. Elimde o geceye ait çok feci deliller var :p bak şimdi napıcam

abi o ek olay icin varim ben de. sen beni de yaz;)

Babuş bu sefer seni bi köşeye sıkıştıralım şu güzel melodilerden 2-3 tane öğret, göster valla :D bence çok güzel oldu @Grundar ve @fizyo_orkun doğaçlaması
ahanda delili:

Not: Videoda görünmekten rahatsız olan olursa iptal edip sadece ses olarak da yükleyebilirim
Pazar günü için akustik gitarı olanlar getirse güzel olabilir. Bende var, getirmeyi düşünüyorum ama benimki biraz (bayaaaa) dandik

abooo ortalık kalkmış ayağa... Çocuk orta yaşa gelmeden orta yaş krizinin dibine vurmuş resmen :)

Dönelim güzel, keyifli, beğenmeyenlerin içten içe gıpta ettiği aile buluşmamıza. Elimde o geceye ait çok feci deliller var :p bak şimdi napıcam

Babuş bu sefer seni bi köşeye sıkıştıralım şu güzel melodilerden 2-3 tane öğret, göster valla :D bence çok güzel oldu @Grundar ve @fizyo_orkun doğaçlaması
ahanda delili:

Not: Videoda görünmekten rahatsız olan olursa iptal edip sadece ses olarak da yükleyebilirim
Pazar günü için akustik gitarı olanlar getirse güzel olabilir. Bende var, getirmeyi düşünüyorum ama benimki biraz (bayaaaa) dandik

@patlakkulak video için teşekkürler :)

@Grundar ve @fizyo_orkun iki rosewood stratçı güzel takılmışsınız. Yalnız anlayamadığım, hanginiz hangi amfi ile çaldınız?

Geri