Samson G-track

'Müzik Teknolojileri ve Kayıt Forumu' forumunda Flamenco tarafından 21 Ağustos 2014 tarihinde açılan konu

 1. up
   
 2. Amazon her elektronik eşyayı göndermeyebilir. Üye olup alacakmış gibi yapıp bakabilirsin. Gönderiliyorsa direkt kargo ücreti yazar zaten. Ebay'e de bakabilirsin. Örneğin:

  http://www.ebay.ca/itm/Samson-G-Tra..._Audio_Microphones&hash=item58abca0ac4&_uhb=1

  Yalnız bunlar Global Shipping programına katılmış. Yani ayağına kadar gelir fakat Türkiye vergisini de ödemiş olursun. Gümrüğe takılmaz. Eğer ek gümrük ödemek istemiyorum diyorsan ki bizim gümrük ücretlerine göre biraz abartı olmuş. Mesaj atıp durumu konuşabilirsin. Türkiye'de %20 vergi alınıyor bu ürünlerde (kargoya vergi alınmaz.)

  Olmadı Global Shipping dışında gönderin, çünkü gümrük fiyatı yüksek. Ben buraya gelince kendim ödeyeyim şeklinde de mesaj gönderebilirsin. Çözülebilecek bir sorun.
   
  Flamenco bunu beğendi.

 3. Hocam peki zuhaldeki mikrofonun aynısını gönderirler mi ? Yani bir dolandırıcılık söz konusu olur mu ?
   
 4. Yok hocam olur mu öyle şey. :) Ebay adamın burnundan getirir. Zaten çoğu ilanda firma sahibi bölgesel müzik firmalarına ait. Aynı Zuhal gibi.
   
 5. açıkçası stok beklemek ve 2 katı fiyatına alacağınıza direk amazon'daki fiyattan, olurda gümrüğe takılırsa 40 lira daha fazla verip 270 TL'ye alabilirsiniz. Ki şahsi görüşüm bu. Yurtdışı alışverişi sandığınızdan çok daha kolay ve hızlı hale geldi... Satıcıdan bilgi almayı ihmal etmemenizi öneririm.. İyi alışverişler ;)
   
 6. Adsız.png

  120 usd ürün 37 usd kargo 71.14 usd da import charges diye anlamadıgım birşey var sanırım gümrük

  yaklasık 220 usd ye gelıyor 480 tl 100 Tl ucuza gelıyor

  import charges almayan satıcılar var mıdır peki ?
   
 7. Evet ama işte o gümrük ücreti yüksek. Yani onu mesaj atarak çözmeniz gerek ürün fiyatı +%20 gümrük olmalı. Evet var, bu satan kişi de almayabilir, dediğim gibi mesaj atmanız gerek.
   
  Flamenco bunu beğendi.
 8. Ben ikinci elde rode nt1a gibi birşey bakmanızı öneririm. Bu güne kadar hepsi bir arada diye satılan hiçbir üründen hayır görmedim. Rode'nin yanına da bir steinberg ur22 alırsınız herşey sizin için güzel olur :)
   
  Flamenco bunu beğendi.
 9. Valla bence de nt1a. Daha iyi bir seçim. Direkt endustri standartıdır.
   
  Flamenco bunu beğendi.
 10. Sagolun hocam daha mantıklı gelıyor ama fiyatlar yüksek biraz daha beklemem gerekicek 2.elde piyasa nasıl oluyor Rode nt1a nın
   
 11. 300 TL'e bulursun bence.
   
  Flamenco bunu beğendi.
 12. Peki ses kartı olarak ne önerirsiniz ?
   
Yükleniyor...

Bu Sayfayı Paylaş