Izlerken Koptum :):):):)

'Forum Meydanı' forumunda tunckk tarafından 22 Ağustos 2014 tarihinde açılan konu

1. tunckk

tunckk

912
    1,173
    9,005

Flamenco, Khan ve Grundar bunu beğendi.
  2. tunckk

tunckk

912
    1,173
    9,005
    Bunun şerefine bir Sad But True klibi hazırlayacağım. Gerçi hayatımda hiç ses ve görüntü kaydı yapmadım ama olduğu kadar artık :) Aynen yukarıdaki gibi.
    Çok fena gaza geldim :):):)

3. Bu görüntüler hangi galaksiden...:D
    Anladığım kadarıyla sakallı olan elindeki kumandayla dünya ile iletişime geçmeye çalışıyor. :p

4. tunckk

tunckk

912
    1,173
    9,005
    Yaptım bir video :) Gerçi hayatımda ilk defa ses ve görüntü kaydediyorum. Çok yordu beni yahu, kayıt programları, kesme biçme, montaj programları hakkında en ufak fikrim yoktu. Sabahtan beri araştırdım programlar buldum kullanmayı öğrendim (bir nebze tabikide). Falan filan :)
    Üstelik hiç kayıt yapmadığım için amfi mikrofonlamak, ses kartı kurulumu, kayıt için ton ayarı vs. de bilmiyordum. Özetle baştan sona ilkler bu videoda benim için. Hatalarımız affola :)

Not: Çekim cep telefonu ile oldu.

Hz.Zeus, Eureka, Gizz ve 3 kişi daha bunu beğendi.
  5. 1:18'de başlayan çılgın "air adana" yorumundan ben adnan dayıyı çok yanlış tanımışım dedim.

6. Abi videoda %70 oranda silikon ve karsinojen maddeden oluşan dişi bireyler eksik. :D Eline sağlık, on numara cover olmuş. :)

tunckk bunu beğendi.

7. Hocam yarım saattir penayı fırlattınıgınız kısmı tekrar tekrar izliyorum. :D

tunckk bunu beğendi.
  8. tunckk

tunckk

912
    1,173
    9,005
    Ah bi becerebilsem montaj programlarını doğru düzgün kullanmayı, ne silikonlu maddeler eklerdim videoyada :)

9. tunckk

tunckk

912
    1,173
    9,005
    Bende güldüm izlerken, planlanmış birşey değildi, o anda yaptım işte :):):)

braveblood bunu beğendi.
  10. Silverburst eclipse çok güzelmiş (y)

11. tunckk

tunckk

912
    1,173
    9,005
    Bende hastayım bu renge zaten, o dönem mağazada kalan son silverburst tu kacırmamak için uğraşmıştım :)

Bu Sayfayı Paylaş