konserde çalınacak şarkılar

'Müzik Endüstrisi' forumunda blindfold tarafından 6 Ağustos 2006 tarihinde açılan konu

1. arkadaşlar ben bizim grubun repertuarını genişletmek için şarkı arıyorum ''bu konserde iyi çalınır'' veya ''yav çok gaz şarkı'' dediğiniz şarkılar hangileri yardımcı olursanız sevinirim....(şarkılar metal ağırlıklı olursa daha çok sevinirim)

2. iced earth - watching over me, metallica - die die die my darling mesela.

3. metallica- whiskey in the jar, killing time, blitzkrieg,breadfan,the prince
    megadeth-duke nukem theme :D
    godsmack-stand alone
    iced earth-stand alone :D

4. chimaira-pure hatred
    chimaira-power trip
    celebrity deathmatch theme
    god forbid-gone forever

5. efenim kargo çalın çok gazdır,arkasından bi de yüksek sadakat müthiş gider :p

6. kargo ne yaa?adamın tekerine çomak sokar gibi kargo çalın dio yaa:D
    rage çalın killing in the name of
    daha gazı olamaz...

7. down- stone the crow!
    nirvana-bleach

8. bulutsuzluk özlemi-uçtu uçtu

9. uçtu uçtu süper parça valla tam gaz ama bilenler için yada dikkatli dinleyenler için.

ii cover olur:) aklıma yattı bizde coverlayalım bunu ehehehe:))

10. süpersiniz hadi bakım yazın aslanlarım :) herkese teşekkürler hala yazabilirsiniz bekliyorum

11. bulutsuzluk özleminin tüm şarkıları güzeldir..;)

12. erkin koraydan aşkımız bitecekte olabilir..

13. evet tüm şarkılarını severek dinlerim.

bide bulutsuzkluk özleminden yine düştük yollara var oda ii cover olur bak istersen:)

14. bak şimdi aklıma geldi high hopes çalın pink floydan ama kalvyeniz varmı bilmiorum bayaa kasa kolay parça diil zaten pink floyd yani :))

15. klavye de arıyoruz ama o biraz daha sonraki iş

16. o zaman pink floyda bulaşmayın another brick in the wall ve ya wish you were here olabilir klavyesiz ama siz metal ağırlıklı düşünüodunuz.

iced earth- i died for you güzel ve basit bi parça düşünürseniz ;)

17. Valla vokalistine güveniyorsan In Flames - Only For The Weak konserdeki seyirciyi darma duman eder söyleyim :)

18. tarz yazmamışsın ki kardeşim, sallapati iş bu..

19. metal ağırlıklı olursa sevinirim demiş arkadaş..

20. metallica-am i evil ;)

Bu Sayfayı Paylaş