Tavsiye Edebileceğiniz Piyano Vstleri

'Müzik Teknolojileri & Kayıt Forumu' forumunda metallicastic tarafından 23 Ağustos 2014 tarihinde açılan konu

1. Edirol orkestral dışında ve sound anlamında daha güzel bişeyler arıyorum.

2. Alicia's Keys

sickstrat, braveblood ve programci_84 bunu beğendi.
  3. Toontrack Ezkeys Acoustic Grand oldukça başarılı, tavsiye ederim.

4. listeye ek, NI Akoustik Piano...

5. Teşekkürler arkadaşlar. Eğer elinizde torrentleri veya download linkleri de varsa bir o kadar süper olur :)

6. +1

7. Kontakt ses bankası olarak new york concert grand. Kontakt 4 ve 5 ile çalışır

8. Şimdilik toontrack ezkeys acoustic i indirip denedim. Hoşuma gitti. Fırsat buldukça diğerlerini de bulup denemeye çalışacağım. Çok teşekkürler arkadaşlar.

9. Miroslav ve ewql orchestal methini çok duyduğum ama bulamadığım programlar.

10. Miraslov da ihtiyacının dışında bir sürü senfoni entrümanları var. Torrent dosyası hala duruyorsa özel mesajla ulaştırayım sana. Ama diğer tavsiye edilenleri de dene.
    Kurulduğunda 7 Gb bir alan kaplıyor.

11. Eywallah torrent süper olur. Dediğim gibi toontrack oldukça hoşuma gitti. Opsiyonum olursa iyi olur. Ulaştırabilirsen sevinirim.

12. ''Tonehammer Emotional Piano'' özellikle soft bir tarz için ideal. Ama coşkulu ve hızlı partisyonlar için ben de henüz araştırmaktayım. ''Pianoteq'' çok övülüyor, az yer kaplamasına rağmen başarılı oluşundan dolayı, ama ben kurmayı başaramadım.

13. Diğer forumda da yazdığım gibi Pianissimo'yu mutlaka deneyim, çok natural tonları var.

14. Modart Pianoteq e bir bakin inanilmaz superdir...

Bu Sayfayı Paylaş