M-audio Firewire Solo Sorun

S

soundslave

Herkese iyi akşamlar. Bir ağabeyimden ödünç aldığım firewire ses kartını kullanabilmek için sahibinden'den 19 liraya via chipsetli firewire çıkışları olan bir pci kart satın aldım. Driverları bir çok kere yüklememe ve asio4all'u dahi denememe rağmen gitar çalarken bu sorunu yaşıyorum. Elimdekileri çöpe attırmadan(yeniden para harcayabilecek durumum olmadığından dolayı) bana yardımcı olabilecek kardeşlerime ağabeylerime ablalarıma şimdiden çok teşekkür ediyorum. Kaydettiğim sese aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz. Saygılar

Standart firewire problemi. Öncelikle asio4all ile işiniz yok, onu silin. Sonrasında device manager'dan firewire'ı bulup, driver'ı update edeceğim, sürüleri ben el ile seçeceğimi işaretleyin, orada hangisi tam hatırlamıyorum fakat VIA OHCI compliant "host" olan sürücüyü seçip, yükleyin. Şu an sizde Legacy yüklü olabilir. Host yüklüyse tam tersini deneyin. Bu problemi çözmezse, size TI chipsetli FW kartı yolu gözükecek demektir.

https://drive.google.com/file/d/0B4OBx6OSxwpNZWdSeE9DSWhhbXM/edit?usp=sharing

Cevabınız için çok teşekkür ederim. Son bir şey daha soracağım. Legacy driver'ı göremiyorum burda olanların hepsi aynı sonucu verdi. Legacy driver'ı elle yüklemek mümkün müdür? Google'da bulamıyorum hep virüs...

Herhangi bir yerden yüklemeyeceksiniz, zaten windows da o sürücü mevcut. Dediğim gibi bakarsanız sürücüye ulaşırsınız. :)

• Konu Sahibi Konu Sahibi
Üçünde de aynı dosyaları yüklüyor. Ben bu windows'u okuduğu kadar İngilizce Türkçe cdlerden karışık kurmuştum sanırım ondan böyle olmuş biri İngilizce biri Türkçe sürücülerin. Neyse. Tekrar çok teşekkür ediyorum :)

• Konu Sahibi Konu Sahibi
Driver sorunu çözmedi, via'ya mail attım driver için, yolladıkları linkte bu chipsete ait hiç bir şey bulamadım. Tabi bu süreçte kabullendim bu çıtırtıları artık duymuyorum. Ne yapayım beyin bedava beyinde çözeceğim olayı :)

m- audıo firewire solo drıver nı bulamıyorum windows 7 var ama windows 10 için drıver bulamadım yardımcı olursanız sevinirim

Geri