Gulyabani (rock)-Ankara

Bir konseride böylece atlattık , tüm mt'lilere ve seyirciye birde burdan teşekkür ederiz. MT olmasa bestelerimizi çalabileceğimiz bir platform bulamazdık.
Konser hakkındaki tüm eleştirileri bekliyoruz ...

konser iyiydi,hoştu ben beğendim..basçınız çok iyi benim bi ark. hatta ders almak istedi ondan :roll: enstrüman kabiliyetlerinin yanısıra besteleriniz falan da güzel başarılarınızın devamını dilerim..

konseri çok beğendim gulyabaniyi çok çok tebrik ederim ayrıca sahne şovları profesyonel gruplara taş çıkaracak nitelikteydi ayrıca unutulmaya yüz tutan şeyleri hatırlattı bizlere çok tebrik ediyoruz gulyabaniyi ayrıca bir iki parçalarını cover lamaya karar verdik bizde... :p

izleyen izlemeyen beyenen beyenmeyen herkese sonsuz tesekkurler ...

mt`ye verdigi destek icin cok tesekkurler ...

konser kritigi : iyiydi be baba ...

yakin zamanda gorusmek uzro ...

insan & kargasa

konser süperdi...pin up faciasının üstüne gerçekten iyi gitti bence..kızların sayesinde yorulmuş olan ruhlarımızı müthiş performansınızla dinlendirdiğiniz için çok teşekkür ederiss.ayrıca sahne düzenlemesinin takdir'e değer olduğunu düşünüyorum.sizi bidaha ne zmn göreceğimiz ise merak konusu??

Müzik Toplulukları'na ve orada olan herkese teşekkürler,
ayrıca şenlik boyunca durmaksızın çalışan, emek veren bütün arkadaşlar karşısında saygıyla eğiliyorum. :taptim
Buna ek olarak; sahne şovunda ve ışıklarda emeği geçen "Naz" ve "Arın" a bir de o mumları yakmamıza yardım eden tüm arkadaşlara :) çooook teşekkür ediyorum ve ediyoruz (yor muyuz? bence ediyoruz)....

bir başka konserde yeniden görüşmek üzere...

"-Gûlyabani yoktur..."
"-Vardır, vardır..."

:twisted: guLyabani yoktur..vardır;vardır...
Günümüzün alterNo gençLErinin "TRİP" dedikLEri zamazingoya gerçeKTen hakiM biR grUp.UmutUn processOr yarDImıyLa akusTik gitarINı Bir sampLera dönüşTürmesi,Bora'nın zaman zaman-Şahsi kanaatim-Yaşar kuRt'u çağRıştıran TonLamaLarı,akaY'ın DOÐRU yerLEre sokuşTrDUu spLeşLEri ve oryantaLizm etkisini hiç yitirmeyen gitarLar..tüm bunlar ve daaa nice saykoDELik atraksiyon grubu repLikas,Fairuz derinBuLut gbi hemcinsLerine yakın tutsa da,yaşLarımızın henüz pek geçkince oLMAmasının ve bu sebepten dolayı fazLA RAKI içmemiş oLmamızın,rocK barLarda Bünyeye biraYı dayamamızın verdiği deLi cesareti ve gençLiğin cüretkarlığıyla,grubun müziği biraz daha batıLı,daHa isyankar,daha Bi tOY baNa kaLırsa..ve kanaaTimce böYLe oLmasI onLArın önünü daHa da açabiLir..ama Bu iŞler kasış iŞLER;baŞArı koLAy diiL.AMa oLMAMası için ne gbi eNGeLLEr var ki önLerinde..?yoktur belKi de:..
severim szi,bLirsiniz...
aRIN...

FORUM YÖNETİCİSİNDEN UYARI: TÜRKÇE YAZIM KURALLARINA UYUN!

benim hosuma gitmeyen bi tarlari var ondan .en önde oturmama ragmen konserde kaltim gittim.ama bu tarzi seven bayagi bi insan var basarilar siizn olsun ve bence basarili olacaksiniz.yani dogruya dogru hakimdiler sahneye.özel olarak türk filmi karesi için ugrasmalari zorluk çiksada ve mumlar odtü mt de + puanlar kazandirdi bence..tebrikler..

aaaa ben sizi tanıyorum,siz gülyabani diil misiniz?? hatta bi şarkınız vardı "dın dın dın dın dın dın dın dın dın dıdıdıdı dındın" diye.. ;P

insan duygulanio :p
saolun yorumlar icin ...
dAha iyisini yapmak icin ugrascas k
kisa vadede ufak bi demo yapmayi dusunuyos
super olmasda tahmini nisan ayi icinde 3-4 sarkilik bi kayit
alcas elimizden geldigince elden dagitiris insallah ...

israrla bekleyiniz ...

insan & kargasa

davulcu sanırım lefter.in de davulcusudu..
ve bence çok iyi kutlarım,tribini falan da görmedim ama saçları açınca dave grohl.a benziyo..güzel güzel bikez daha kutlarım..

Umarım bi sonraki konserde de afisiniz beste gunlerindeki kadar orjinal olur!!
Gorunuse bakilirsa 9.rock Senligi afisiniz de gereken ilgiyi fazlasiyla uyandirdi cunku artik herkes gulyabaninin varligina inaniyor! Hatta bizim arkadas gecen gece uyuyamamis! :twisted: :LOL: Bence de bir harikaydiniz konserde! Ben acayip egleniyorum sizin konserleri izlerken...
Kisa zamanda bir kayit yapin bence de, her zaman arkanizdayim ayrica gitaristiniz Olcay'i :metalhead Rock Station 7'de :metalhead gordum kendisini takdir ediyorum, en saygi duydugum Gulyabani elemanidir kendileri bundan sonra!

Geri