Gulyabani (rock)-Ankara

millet haril haril o bar senin bu tir ustu benim kicini yirtip konser neyim verio bizde hareket yok basliycam bu final haftasindan yahu ...
stutyoyu ozledim...

genel cagiridir biz de boole emek sarfedilmis organizasyonlarda calmak isteriz yer yer ... haberimiz gec oluyo ,,, gec olmasin guc de olmasin olmasin kisaca ... haber verin bize de ...

saygi

Yaz tatilinde burdaysanız bir bar konseri düzenleriz biz de! Beraber çalarız! Hem ben acayip isterim la sizinle çalmak! Süper olur :p
Ama :metalhead nıhahahahah!
Ben ciddiyim eğer burdaysanız biz de bir bar konseri düzenlemeye çalışalım! Şimdiden başlayalım hatta çalışmalara!

iki gün uzak kaldık neler olmuş burada...

nedir bu ardı arkası kesilmeyen söylentiler ya...
hepsine cevap:
"Yok Öyle Bişey!"
her ne kadar üzerinden bir ay geçmek üzere olsa da :)

yaz tatilinde açığım ben her türlü öneriye yazsam buraya, ne pis anlamlar çıkarırlar iki dakka da değil mi?
stüdyolar kaçmıyor ama nedense Gûlyabani nin diğer gitaristi kaçıyor çaktırmadan evine. ama yapılır elbet en kısa zamanda bir şeyler, çıkılır her türlü organizasyona, her türlü dedimse "davayı satmak" anlaşılmasın, adam gibi organizasyonlardan bahsediyorum sonra çıkıp burada vay efendim Gûlyabani bilmem kimin oğlunun sünnetinde çalacakmış, yok Rumeli Hisarında konser verecekmiş, yok Laila'nın sezon açılışında NATO üyelerine özel program yapacakmış diye söylentiler çıkmasın, yaa ne diyorum ben
biri durdursun beni,
ne pismiş şu final dönemi...

esenlikler, güzellikler, sağlıcakla kalın, bir daha ki programa kadar dikkat edin etrafı pisletmeyin, yaz da geldi sular mular habire kesilip duruyor ortada kalmayalım sonra...

olm yeter ya benim canima tak etti ya bi kayit neyim alalim millet her yerde calio biz daha odtuden disari cikamadik valla annamam bak rockistanbuldu rockbimnenmneydi bi dunya lise grubu cikiomus ayip bize ya bu grubu adam etmek lazim bu sene cok salladik beyler cookk ...

çok salladık da keyfimizden mi?

ben salıncak oldum sallandım, -> a
notlara bir baktım hiç bir halt anlamadım, -> a
"Unsatisfactory" dediler halime, -> b
Sanırım ben bu dönem kaldım, -> a
yok kalmadımsa da babayı aldım... -> a
(abunlabut vezni, 2/4 lük saçma uyak)

ama hiç bir şeyin önemi yok, siz hele bir dönün istanbuldan, deyin ki bana hadi, ben hemen gelirim, her türlü olaya, emmeye gömmeye, dut yemiş bülbüle dönmeye....
gene pisleştim durduramıyorum kendimi sanırım final dönemiyle alakalı değilmiş, geyik biz de ailedenmiş...

not: yukarıdaki şiir en kısa sürede ezberlenecek, ölçüsüyle birlikte ilk stüdyoda okunacak, ayrıca el yazısıyla deftere yazılıp kenar süsü yapılacak... (Hey gidi dangoz ilkokul günleri hey, hey, heheeey!)

saygıdeğer gülyabani üyeleri..çok sevgili ablam temmuz ayının ortalarında dünya evine girecek yüca rabbim kısmet ederse..kendileri gülyabani gurubunu çok sevip,düğününde çalmaları durumunda çok mutlu olacağını belirtmiştir..ben önce fairuz'u düşündüm ama o daha çok sünnete hitab eder diye teklifi size getirdim..hadi bakalım organizasyonsa organizasyon,paraysa para,şöhretse şöhret....

oha dugun super fikir olm ben kesin varim
ama sistem neyim nasil yapcas ayarlimi la ? olm super la dugunde boole sizin buyukler falan baymis salya akio falan bora sineyimmmm beennn falan dio harbi guzel olur harbi ya!!!

ula noluyor burda geyik almış yürümüş şaştım kaldım valla
şu tarihten itibaren her türlü proje, konser, düğün, dernek , sünnet olsun hepsine açığım yeni bestelerde birikti zati hadi olum artık bi stüdyo yapak çıldırcam
yeter bu canımıza tak ettiği

ankaradayım, olcay 1 ile 5 'i arası gelio akayda gelir birazdan , ulan berkay özledim seni şöle organize olalımda beraber bi konser verelim
kafa göz sallayalım

ulen adiler..

ne o dugundur konserdir neyim..
ulen sabah 9 aksam 5 dotumuzden ter,gozumuzden yas damliyo burda..heyvanlar..
buarada bizim forum benim sifreyi kabul etmiyo..
neyse..
hepinizin gozlerinden operim..
gulyabani fan iyimmmm ulennnn

gurbetci irmak :-(

Geri