6 Eylül 2014 Turkrock Istanbul Moda Çay Bahçesi Toplantısı

'Forum Meydanı' forumunda hackeiommi tarafından 29 Ağustos 2014 tarihinde açılan konu

1. Evet dostlar, birkaç kişi 6 Eylül Cumartesi günü Moda Çay Bahçesi'nde toplanmayı düşünmekteyiz, duyururuz. Şayet iklim şartları zorlarsa Akmar Pasajı civarında kapalı bir mekan da var toplanabileceğimiz. Biraz salaştır ama tiryakiler rahatça sigara da tüttürebilirler.

EKLEME: Toplanma Avrupa Yakası'ndan gelecek olan dostlar için saat 16.00'da olacaktır. Şu anda hava muhalefeti sözkonusu olmadığı için, buluşma yeri an itibarı ile Moda Çay Bahçesidir.

Bekleriz.

Son düzenleme: 2 Eylül 2014
    cemborek3 ve yakko bunu beğendi.
  2. TRM

TRM

179
    58
    206
    Keşke az daha büyük olup İstanbul'da yaşasaydım da bende gelseydim.Kendimden başka doğru düzgün gitar çalan birini benim kafadan insanları tanımadığımdan benim için değişik olurdu.Antalya'da böyle faaliyetler zaten az ben Serik ilçesinden yaşadığım için zaten burada sanat oldukça az.Benim gibi klasik müzikle filan ilgilenenler var hocam var ama onlarda rock'tan anlamıyor.Bana biraz tersler.Yalnız kalıyorum bu yaşımda :):)O yüzden siz şanslı kişilersiniz özellikle İstanbul'da yaşayanlar.

hackeiommi bunu beğendi.
  3. Süpermiş \m/ orada oluruz şüphesiz...

hackeiommi bunu beğendi.
  4. ANKARADAN NEYİMİZ EKSİK ! . bende varım

hackeiommi bunu beğendi.
  5. Sabah sabah başlığı çok daha farklı anlayıp, "Oha ne alaka lan!" diyerekten kontrol etmeye girince durumu kavrayabildim. :D Bir tane de İzmir'de planlamak lazım aslında :D

hackeiommi bunu beğendi.
  6. Bunu kaçıracağım ama tayinim çıkıyor sonunda.. Bir dahakine katılacağım.. 6 senedir çakıldık kaldık Samsun'da.. İnsan doğup büyüdüğü yeri özlüyor, bir de orası İstanbul'sa eğer...

hackeiommi bunu beğendi.
  7. Death

Death

410
    128
    705
    retro studyonuz eksik :D

8. bayisini açmayı düşündüm. Xretro diye buluşmalar düzenlemek için ama sayın @yakko beyin namına ufacık zeval vermekten tırstım :D

Death bunu beğendi.
  9. Death

Death

410
    128
    705
    oyle olmaaaz. sizde açıyosanız açın bir metro aynı kalitede herkez kendi namını konuştursun :p

10. Hacı @hackeıommi yine bensiz plan yapıyorsun, yazıyorum bunları bir kenara :)

hackeiommi bunu beğendi.
  11. Kutay_

Kutay_

696
    1,025
    9,605
    Oradayım. ;)

hackeiommi bunu beğendi.
  12. Abi memlekete gelirken dürt, uyandır, Tedbir alalım :) @Kutay_ sen, @programci_84 , sıkıyorsa gelmeyin. Kıyamet günü olsa siz yine geleceksiniz.

@gurkanisevic ve @richiesamborastrat mutlaka bekliyoruz. Cemaaati büyütmeli :)

@TRM Antalya güzel yerdir ama genel olarak küçük yerlerde fazla faaliyet olmaz. İşin genel kuralı bu maalesef. Antalya'da birkaç Turkrock üyesi olması gerek. Üçe beşe bakmadan biraraya gelin derim.

13. Azizim senin derdin dürtülmek olsun, sorun degil :)

14. Eeeeey @Death ve @Blindeath !

Milleti @ledik, size diyecek bir şey bulamadık. Çatayım dedim, ona da malzeme vermediniz. Sizlerden de İzmir Turkrock Toplantısı haberleri bekliyoruz artık :)

Eyyy @SteelString, derdime ettin şimdi :ROFLMAO:

Death ve SteelString bunu beğendi.
  15. İzmir'de böyle bir buluşma olabilmesi için bizi organize edecek bir üstada ihtiyacımız var! :)

16. Bu isim @dthakankoca olabilir mi acaba?

Grundar bunu beğendi.
  17. Grundar

Grundar Forum Yöneticisi

894
    1,300
    9,255
    En iyi üstad dalında yarışır kendisi... :) And the oscar goes to...

hackeiommi bunu beğendi.
  18. Saat kaç gibi olacak dostlar

19. Avrupa Yakası'ndan gelecek arkadaşlar da varsa saat 16.00 gibi diyelim.

20. Death

Death

410
    128
    705
    izmirde yaşayan turkrock üyeleri birbirinden biraz kopuk sanırım ya:( böyle birşeye gerçektende ihtiyaç var:)

Bu Sayfayı Paylaş