Doğa Katliamını Durdurmak Için Imzanıza Ihtiyacımız Var..

'Forum Meydanı' forumunda memRoCK tarafından 29 Ağustos 2014 tarihinde açılan konu

1. SteelString, Ze_uS, Kerem ve 6 kişi daha bunu beğendi.
  2. Boyle duyarli paylasimlari gormek gercekten cok guzel herkes kampanyaya katilmali ben facebooktan herkese yolladim,fenerbahce galatasaray geyiklerinden cok daha faydali tesekkurler

santana bunu beğendi.
  3. Destek verelim lütfen

4. hemen hemen her change org projesine imza atıyorum ama üzülerek söylüyorum ki bu kampanyalar hiç bir işe yaramıyor

cemborek3 bunu beğendi.
  5. Bu aralar bizde helikopter turları da arttı ıstanbul için peşkeş vakti.

6. İmzaladım. Umarım bu katliamı engelleyebiliriz.

7. Bilmem ne madeni için... hep aynı klasik geyik. Çıkardıkları madeni de adam gibi fiyata satsalar. Bir madenden çıkartılan kromu taşıyan şöforle konuştum doğu'da bulunduğumda 2-3 ay önce 25 dolar /ton diyordu krom için. Düşünebiliyor musunuz ? 25 dolara 1 ton krom... neymiş işlenmemiş. Lan Tefal fransız markası işliyor satıyor maksimum 400-500 gr krom kullandığı düdüklü tencereleri 1500 tl ye ? Bir düdüklü tencere,araba cantı,hadi onu da geçtim krom vida lan Alah'ın viadsını yap.. yapamıyon mu ? yok mu teknolojin ? İlk 10 ekonomineye elimizdeki kromun tonunu 25 dolara satarak gireriz artık.

Al bu da bonusu olsun. Platinli platinli..

http://www.zaman.com.tr/ekonomi_turkiyeden-krom-alana-platin-bedava_632832.html

Ayrıca: Krom cevheri içinde yer alan platin grubu elementlerden osmiyum yüksek sıcaklıkta gaz halinde bulunur. Bu sıcaklık 600 santigrat derecenin üstündedir. Osmiyuma geleceğin enerjisi gözüyle bakılır ve şu an itibarıyla değer biçilememektedir."

Bu haber daha 2008'in haberi. Paladyum ise 2014 (bu yıl) tam %55 fiyatı artmış. Yatırımcısına en çok kazandıran madenmiş. Bizim kromların içinde paladyum da var. Platinin değeri ise altının 3 katı. Ne diyeyim Allah sizin.. neyse..

İmza attık da işe yarıyor mu bilmiyorum.

Son düzenleme: 29 Ağustos 2014
    Kutay_ bunu beğendi.
  8. ümidimizi kaybetmeden yolumuza devam edeceğiz biz. Desteğiniz için yine de çok teşekkürler..

9. Biz Doğa Ana'ya saygımızı sunalım, varsın Mangır Baba'ya tapanlar umursamasın. Bu imzaya sadece kuru tepki gibi bakmayın. Bu, yüzbinlerce yıldır bizi besleyeni, var edeni kavle almakla, vefa göstermekle de ilgili.

10. Duyarliligin icin tebrikler...
    Destegimizi verelim....

11. durum ciddiyetini korumaktadır..

12. Kutay_ bunu beğendi.
  13. İmzaladım, ilginiz ve takibiniz için ne kadar teşekkür etsem az. Arkadaşlarıma da söyledim, inşallah sonuç alırız.

14. Destek için teşekkürler..

15. güncelliğini ve ciddiyetini korumaktadır..

Bu Sayfayı Paylaş