Hd500 Üme Böcek Girdi

evet arkadaşlar hani balkon lambalarının olduğu karpuzların içine nerden nasıl girdiğini anlayamadığımız böcekler olur ya öyle bir böcek girdi led göstergesinin içinde dolamıyor aleti açmadığınızda farkedilmiyor ama açtığınız zaman anlaşılıyor ne yapmam lazım ölmesini mi bekliyim sürekli açık tutsam bir süre sonra ısıdan ölür heralde yada içini açıp mı çıkarayım o işe de girmek istemiyorum bozarım filan 1000 tl lik alet yada hiç ellemeyim mi akvaryumdaki balık gibi dursun mu bide acaba sonradan alete zarar verirmiki ne yapsam

En güzeli eğer aleti açmak konusunda tecrübe varsa açıp çıkartmak. Hiç belli olmaz en pahalısından bir çipe dokunup kısa devre yaparsa alete yazık olur. Ben olsam şimdiye çoktan açıp böceğe fırçayı basıp göndermiştim.

• Konu Sahibi Konu Sahibi
şimdi farkettim iki taneler biri erkek biri dişiyse ve orda çifleşirlerse nasıl olur artık bilmiyorum bide radyoaktif filansa benim hd500 ün ledlerini bide kemirmesinler

şimdi farkettim iki taneler biri erkek biri dişiyse ve orda çifleşirlerse nasıl olur artık bilmiyorum bide radyoaktif filansa benim hd500 ün ledlerini bide kemirmesinler
Oradan çıkıp seni ısırırlarsa, HD500Man olursun...Kötü mü, bütün efektler, modellemeler felan olur...:troll:
podhdmanlogo.jpg

Sadece alt kapağı söküp , saç kurutma makinasını çok yakın olmayacak şekilde tutun. O şekilde çıkartmayı deneyin. Daha önce Zoom G9 un arka kapağını sökmem ile takmam bir olmuştu. Üst üste gelen plaketler vardı. Tamamen sökmek zulüm olabilir. Geçmiş olsun. :)

• Konu Sahibi Konu Sahibi
anlamadığım oraya nasıl girdiler acaba üretimden beri ordalarmıydı bide ekranın çevresinde 4 köşede alyanla açılan vidalardan var acaba onları açsam ön paneli çıkartabilirmiyim

Ben bu sorulardan cihazı açmanın sana tecrübe kazandıracağını fakat cihazından çok şeyler götüreceğini hissediyorum. Bence hiçbişey yapmadan bekle.

aklıma arkadaşın kulağına kaçan böcek geldi...yazlık yerde acile gitmiştik doktor kulağına ışık tutunca böcek dışarı çıkmıştı...alet kapalıyken girmiş olabilecekleri yerlere ışık tutmak da denenebilir belki...geçmiş olsun...

Böcek ne yapabılırkı.Hem o lıkıt ekran.Cam yanı sonucta eğer oraya tıkılıp kalmıssa muhtemelen çıkamıyordur.
Yanı devrelere falan zarar vereceğini zannetmıyorum.Bence dursun.
Asıl soru o bocek oraya nasıl girmiş :)

Birak hicbirsey olmaz ya, yuksek voltajli sinek olduruculerde bile akim 3-5 mA, 2-3 voltluk devrelerde kac amper akim gececekte cipi yakacak, mumkun degil. Birak takilsin hayvan sikilinca gider.

Geri