Amplitube 3 - "registry Error: Please Ensure This Product Has Been Installed Properly" Sorunu.

Merhaba dostlar, stabil bir şekilde çalışan Amplitube 3 pluginim bugün açtığımda böyle bir sorunla karşıma geldi. Yükledim sildim kurdum ettim başaramadım başına gelipte çözümünü bilenler varsa bilgilendirebilirler mi beni :)

10645264_709346632475506_2375140472909421262_n.jpg

Crackliyse yakalanmışsınıdr. Muhtemelene registry de bir yere kopya kurulum diye kayıt atmıştır.
Ne kadar kurarsan kur aynı hatayı alırsın eğer dediğim durum varsa.
En sağlamı netten araştırman, ama cevabı muhtemelen güvenli olmayan warez ortamlardan ancak bulabilirsin.

Sistem geri yükleme bir şey yapmaz bu duruma. %90 @Özgür ÖNER 'in dediği gibi. Artık günümüzde online iken crackli programların banlanması zor bir şey değil. Bunu ilk olarak (daha doğrusu ilk bilinen örneği) Windows 7 çıktığı zaman gördük. Yanlış hatırlamıyorsam Rusya veya Ukrayna'dan bir öğretmen crackli sistem kurduğu için bulunup yakalanmıştı.

Ancak bir diğer şey de, crackiniz fixlenmiş olabilir. Programı silip, yeni bir crack bulup deneyebilirsiniz. TABİ, Turkrock ailesinin bir parçası olarak "illegal" şeyler önermiyoruz :p ;)

• Konu Sahibi Konu Sahibi
Şu linkte yaşadığın problemin aynısı var.
http://www.ikmultimedia.com/forum/viewtopic.php?f=12&t=6669

Authorization Manager 'dan authenticate etmen gerekiyor programı. Artık muhtemelen demiyorum, kesin yakalandın.
"Run as Administrator" yaparak açmayı da bir dener misin?
sorun şöyle ki normal olarak amplitube 3ü açtığımda hiçbir sorun yok her şey tıkırında ayarında çalışır vaziyette tüm amfiler presetler fonksiyonlar fakay cubaseye gelince oluşuyor büyük ihtimal format gözüktü başka bir yol bulamıyorum... IK'ya bile mail attım üniversite öğrencilerine ücretsiz yapın diye bi' cevap bekliyorum :D

sorun şöyle ki normal olarak amplitube 3ü açtığımda hiçbir sorun yok her şey tıkırında ayarında çalışır vaziyette tüm amfiler presetler fonksiyonlar fakay cubaseye gelince oluşuyor büyük ihtimal format gözüktü başka bir yol bulamıyorum... IK'ya bile mail attım üniversite öğrencilerine ücretsiz yapın diye bi' cevap bekliyorum :D

Adamlara da hak veriyorum, yaptıkları simülasyonlar o kadar başarılı ki, amplitube 3 'ü ben yapsam muhtemelen daha pahalıya satardım. :D

garip olan şu ki çözümü yok sanırım ben ucuz yoldan kuassa edinmeye başladım tonları daha hoş geldi fakat şu pedal board(efektler) ve amfi seçeneği can yakıyor şirketin daha iyi arayüz ve daha ayrıntılı presetleri ile kuassa bence amplitubeyi rahat geçecek gibi denemeyenlere tavsiyemdir

Geri