Roland Microcube--vox Mini5--line6 Microspider Hangisi

'Elektro Gitar Ekipmanı' forumunda emrecetin tarafından 6 Eylül 2014 tarihinde açılan konu

microcube&mini5&microspider evde çalmak için hangisi?

 1. Roland Microcube

  4 oy
  44.4%
 2. Line6 Micro Spider

  1 oy
  11.1%
 3. Vox Mini5

  4 oy
  44.4%
 1. arkadaşlar biliyorum çok soru sordum ama bi yardım edin sizce hangisi aşırı sert tonlar kullanmıyorum gitarım squier bulletstrat hss lütfen önerilerinizi esirgemeyin
   
 2. Bu 3 üründe hemen hemen aynıdır.
  Küçük, taşınabilir, üzerlerinde hazır efektler var vs vs...
  Senin yapacağın gitarını alıp hepsini tek tek denemek olmalıdır. Unutmaman gereken bu ürünler yedek, taşınabilir, geçici durumlar içindir. Mesela ufak bir gezi, piknik, arkadaşın evinde buluşma gibi... Yani normal gündelik kullanım için değiller, önermem.
   
 3. ya işte benim deneme şansım yok şu an sizce hangisi daha idare ederdir =D
   
 4. Merhabalar, ben de bu 3 markanın 20 wattları arasında kararsız kaldım. Önümüzdeki bir iki gün içerisinde bu 3 markadan birinin 20 wallık olanını alacağım. Şu anda ben 20 watt için vox'da karar kıldım, preamfisi beni cezbetti. Mini amfi konusunda vox ve line 6 yı dinleme şansım olmadı fakat roland microcube Eskişehir'de sokakta müzik yapan bir grubun gitaristinde vardı. Gitarı sanırım amerikan fender standart strattı. Amfiden çıkan tonlar gerçekten harikaydı.
   
 5. 20 watt alıcaksan vox al bencede tabi tarzın ne tam bilmiyorum ama
   
 6. diğerleri hakkında bi fikrim yok ama micro spider kullanmıştım sanırım 6 watt. bence boyutuna göre gayet işlevsel ve tatmin edici, karar senin..
   
 7. Spider, tek geçerim. Preamfi kısmında daha çok ayar var, delayleri bildiğin floor poddaki delayler, mikrofon girişi kullanışlı (bi reverb ayarı olsaydı iyiydi), akort aleti bile var, Micro Cube ölsün bence bunun yanında. :)
   
Yükleniyor...

Bu Sayfayı Paylaş