Referans Monitörü Ve Logitech 5.1'i Aynı Anda Kullanamıyorum?!

'Müzik Teknolojileri ve Kayıt Forumu' forumunda piano_izm tarafından 9 Eylül 2014 tarihinde açılan konu

 1. Arkadaşlar elimde Impact Twin ses kartı , Yamaha HS 50 çift monitör ve logitech 5.1 var. Line Outputs'ta CH1(Main L) ve CH2 (Main R) kanallarına monitörleri bağladım. Herşey iyi güzel. Aynı yerde CH3 (L) kanalına da logitech kablosunu bir dönüştürücü yardımıyla bağlıyorum ama Logitech'ten kesinlikle ses gelmiyor. Main L'ye bağladığımda ses geliyor. Sıkıntı nerede acaba? Aşağıda ara yüz resmini veriyorum belki yapmam gereken bir şey vardır. ses kartı arayüz.png
   
 2. Tahminime göre DAW sinyalinizi 3. ve 4. çıkışlara yönlendirmemişsiniz. Sadece 1. ve 2. çıkışlara yönlendirilmiş durumda.
  IMPACT TWIN kullanmadığım için menüsünü bilmiyorum.
   
 3. Ben de aynı düşüncedeyim sağ taraftaki patchbay arayüzünden "3-4" olanı "From Mixer" yaparsan 5.1 sistemin de çalışacaktır diye umuyorum.
   
  piano_izm bunu beğendi.
 4. Çok teşekkürler. Synthbeyi'nin söylediğini yapınca oldu. Ayrıca daha verimli kullanmak için bir dönüştürücüye ihtiyacım olabilir evet ''Mnsth''. Ama senin verdiğin linktekiler uygun değil çünkü benim logitech'ten çıkan kabloda 2 değil 3 adet uç var (yeşil,sarı ve siyah).
   
 5. Tamamen aklımdan çıkmış 5.1 olayı kusura bakmayın :)
   
Yükleniyor...

Bu Sayfayı Paylaş